Moderní hotel, neomezený vstup do vodního a saunového světa, rozlehlé fitness a k tomu gurmánská polopenze. To je pobyt v Hotelu Sport Aqua *** v centru Púchova. Vyrazte si odpočinout ve dvou nebo i s dětmi, potěší je úchvatná herna.

Hotel nejen pro náročné hosty

Hotel Sport Aqua *** sídlí v nové moderní budově v centru Púchova. Pobyt zde je plný aktivního odpočinku jak pro páry či přátele, tak pro rodiny s dětmi. Hosté budou ubytovaní v komfortních pokojích s TV, minibarem, pohovkou a koupelnou s fénem i ručníky. Každý pokoj má také balkón, odkud se budete dívat na rozlehlá sportoviště komplexu nebo na panorama řeky Váh.

Pro mlsné jazýčky je tu gurmánská Restaurace U Jakuba, kde si vychutnáte speciality slovenské, kontinentální i asijské kuchyně.

Špičkový odpočinek ve wellness či na hřišti

Ten pravý relax začíná se vstupem do hotelového wellness. Ve vodním světě najdete bazény pro plavce, neplavce i děti, naložit se můžete také do vířivky. Kdo má rád horkou saunu, zde najde rovnou čtyři, nechybí ani ochlazovací bazének a odpočívárna.

O zábavu dětí je postaráno v dětském koutku a rozlehlé herně. Vy si zatím procvičíte svaly na profesionálních sportovištích na tenis, badminton či bowling.

Tipy na výlet

Žilina

Udělejte si procházku Žilinou a nechte se unášet její historií. Zvláště v jádru města naleznete působivou architekturu - proto bylo v roce 1987 vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Určitě zavítejte na Mariánské náměstí, kde najdete radnici. Pro milovníky historie je tady dále Katedrála Nejsvětější Trojice, významným kulturním centrem je i Náměstí Andreje Hlinky. Opomenout byste neměli ani hrady Lietava (cca 14 km jižně od centra města) a Budatín (ve městě, na pravém břehu řeky Váh). Pokud si budete chtít od vší té historie na chvíli odpočinout, osvěžte se v kryté plovárně, nebo při toulkách okolím zkuste menší koupaliště v obci Stráňavy (10 km jihovýchodně). Večer pak zajděte třeba do kasína!

Trenčínský hrad

Majestátní hrad se tyčí přímo nad slovenským městem Trenčín. Třetí největší goticko-renesanční hrad na Slovensku vznikl na místě staršího osídlení, které tu existovalo už od doby bronzové přes Kelty, Germány i Slovany. Ze staršího velkomoravského hradiště se v době vzniku Uherského státu stal královský hrad. Nejstarší kamenná stavba komplexu je rotunda pocházející pravděpodobně ještě z období Velké Moravy.

Trenčín

Město Trenčín si bezpochyby oblíbíte, je totiž doslova napěchované historií a hodnotnými kulturními památkami v čele s majestátním Trenčínským hradem. Mimo to je to ale také město pohody, zábavy a kultury s množstvím muzeí, festivalů a slavností. Tisíce turistů přichází do Trenčína, aby spatřili na vlastní oči Trenčínský hrad a poslechli si nejznámější pověst o Studni lásky.

Navštivte třeba filmový festival ArtFilm, Trenčínské historické a hradní slavnosti nebo festival tradiční lidové zábavy.

Hotel Sport Aqua ***

Nábrežie slobody 1926/4, Púchov
Slovenská republika

+421 948 816 270

recepcia@sportaqua.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4/5
Celkem 11 hodnocení