Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana D.)

Prostředí velmi pěkné, strava i wellness výborné, personál příjemný. Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme všechno co bylo v kuponu uvedeno.

Skvělé (Věra Z.)

Prostředí hotelu je velmi zajímavé v průmyslové zóně, když se podíváte z okna, vidíte samé střechy dílen, cementárnu a další prům. budovy. Jinak spokojenost se vším.

Skvělé (Alena P.)

Prostředí hotelu pěkné, popis odpovídal, strava byla slabší, wellness příjemný, personál byl v poho, výlety /zoo, starý plyn, aguapark/.

Vynikající (Martina T.)

Absolutně super hotel! Skvělý, ochotný a profesionální personál. Wellness v hotelu na 1* a úžasné jídlo. Budeme doporučovat známým a určitě se sem vrátíme.

Skvělé (Petra Z.)

Pokoje průměrné, strava nic moc, za to wellness bezkonkurenční. Příjemný personál.

Vynikající (Lucie K.)

Perfektní služby, velmi vstřícný personál, bezlepková a bezmléčná strava pro dceru nebyl problém. Velký a úžasný wellness. Počasí bylo nic moc, ale vše nám vynahradilo zázemí hotelu (wellness, masáže, bowling, billiard, velký dětský koutek s trampolínou...). Dovolenou jsme si užili a návštěvu hotelu vřele doporučuji.

Skvělé (Markéta R.)

My jsme byli spokojeni. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónů. Wellness centrum nabízí skvěle saunovací rituály. Jediné, za co strhávám hvězdičku, je prostředí Dunajské středy.

Vynikající (Jana S.)

Obdrželi jsme co bylo na kuponu uvedeno. Hotel velice pěkný. Musí se ale počítat, že je v průmyslové zóně a pokud jsou pokoje orientovány tím směrem je trochu slyšet hluk i v noci. Ale je snesitelný. Služby, wellness, personál - super. Strava - výborná, každý si vybere. Brynzové pirohy se slaninkou a polité sýrem výborné jako v nějaké kolibě - velice mně toto jídlo potěšilo.

Vynikající (Rudolf R.)

Velmi se nám pobyt v hotelu Therma líbil. Jediné co bylo na obtíž byl hluk z ulice, ale při zavřených oknech slyšet nic nebylo. jinak musíme ocenit přístup personálu, wellness na úrovni, přesně dle nabídky. Pobyt určitě doporučíme známým.

Vynikající (Lenka K.)

Na pobyt jsme vzali manželovu maminku a mého tatínka. Musím přiznat, že si pobyt velice užili a my ostatně také. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno. Personál příjemný a velice ochotný. Strava skvělá. Celodenní vstup do termálního koupaliště jsme ani nevyužili, wellness v hotelu bylo zcela dostačující.