• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 20 €/den

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Komfortní ubytování v lázeňském městě

Hotel Therma **** leží v Dunajské Stredě jen 300 metrů od termálních lázní. Otázka je, zda si při pobytu zde na termální lázně vůbec vzpomenete.

Hotel nabízí pokoje s TV, posezením a koupelnou s toaletními potřebami, fénem a vanou nebo sprchou. Zařízené jsou pro váš nejvyšší komfort, důraz je kladen na přírodní a kvalitní materiály.

Dobroty pro vaše mlsné jazýčky se chystají v restauraci Zerda, kde se podávají slovenské a maďarské speciality. Večer můžete posedět na baru nebo si dát pivo v místní hospodě. K dispozici jsou také bowlingové dráhy.

Odpočinek díky širokým možnostem wellness

Celoročně je v hotelu otevřený bazénový svět s relaxačním bazénem i sedacími bazény s vodou o teplotě 36 - 39 °C, ale tím zdaleka nekončíme. V Nordsee Spa se naložíte do jedné ze čtyř vířivek a vyzkoušíte různé druhy saun či tepidárium. V zahradě pak navštivte Garden Spa s dalšími vířivkami, saunou a venkovním bazénem.


Během pobytu si také můžete vyzkoušet saunový ceremoniál s vonnými esencemi, který doprovází zvukové a světelné efekty.


Na vyžádání vám personál poskytne různé masáže. Hotel má také tenisové kurty, posilovnu a možnost půjčení kol.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdenek ?.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu a obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Služby na jedničku, strava vynikající, Wellness taky na jedničku.

Vynikající (Daniela Z.)

Super, vše dle nabídky, před hotelem zahrada s jezerem a zookoutkem se zvířátky(poník, ovce, husy, králíci, perličky, želvy, ryby....) Bazeny i restaurace plynule přechází v japonskou relaxační zahradu s vodopády. Personál vstřícný,vždyochotný pomoci a poradit. Využili jsme i bazeny Thermalparku, ale bylo tam přeplněno a stále děti někdo napomínal, takže jsme raději zůstávali v bazenech hotelu Therma. Určitě se vrátíme

Vynikající (Lenka K.)

Na pobyt jsme vzali manželovu maminku a mého tatínka. Musím přiznat, že si pobyt velice užili a my ostatně také. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno. Personál příjemný a velice ochotný. Strava skvělá. Celodenní vstup do termálního koupaliště jsme ani nevyužili, wellness v hotelu bylo zcela dostačující.