Dovolená v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Ubytování v Depandance hotelu Odevák pro dva a děti do 12-ti let zdarma i s polopenzí a možností dokoupit masáže či plnou penzi. Vhodné také jako pobyt pro seniory – plná penze zdarma.

Relaxační pobyt v Piešťanech pro všechny věkové kategorie

Piešťany jsou snad nejoblíbenější slovenské lázeňské město. Hotel Odevák s rodinnou atmosférou najdete asi 2 km od centra města na východním pobřeží nádrže Slňava. Prostorný a tichý areál hotelu je obklopen přírodou a poskytuje dostatek místa pro venkovní hry či odpočinek ve dvojici nebo s rodinou.

Depandance leží asi 40 metrů od hlavní budovy hotelu a najdete zde nově zrekonstruované pokoje s TV, které zajistí komfortní ubytování. V restauraci si pochutnáte na chutném jídle a bohatých porcích. 

Rehabilitační centrum s moderním vybavením najdete v hlavní budově. Centrum má dlouhou historii, postará se zde o Vás lékař a odborný personál, který již pomohl stovkám seniorů. K dispozici je zde i společenská místnost s možností zábavního vyžití (biliard, stolní tenis, společenské hry). Hotel také pravidelně pořádá nejrůznější kulturní akce. Můžete si zde půjčit i kola.

Podzimní dovolená v populárních lázních

Hotelový komplex leží necelé dva kilometry od „lázeňského ostrova“, kde na jednom místě najdete všechny lázeňské domy a koupaliště s léčivou vodou. Vedle relaxace a zábavy v nespočtu bazénů je zde k dispozici také sportovní vyžití.

Piešťany poskytují množství možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes cyklo výlety do okolí až po relaxační procedury v lázeňských domech či kulturní vyžití v místním amfiteátru. Do přírody se můžete vydat do nedalekých Malých Karpat, za historií a památkami zase do hodinu vzdálené Bratislavy. 

NÁŠ TIP: v Piešťanech otevřeli zbrusu nový, nafukovací aquapark, jehož dominantou je 54 metrů dlouhá skluzavka - ta je tak nejdelší ve Střední Evropě. Aquapark má kapacitu až 1000 návštěvníků a koupat se zde budete ve vodě upravené ozónem, která je vhodná i pro alergiky.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (ondřej G.)

Pobyt jsme si velice užili, ubytování výborné, polopenze velmi bohatá a pestrá, krásné okolí, jen vypůjčená kola by potřebovala servis!!! Celková spokojenost.

Skvělé (Zdeňka R.)

Služby v hotelu byly prvotřídní, jídlo bezvadné, chování zaměstnanců hotelu velmi vstřícné a příjemné. To, že se jednalo o starší hotel se nedá ovlivnit, ale byl čistý a pokoje udržované. V okolí se však nevyskytovaly žádné další termální lázně, kromě v Piešťanech a vše bylo velmi daleko.Bez auta by pobyt zřejmě nesplňoval naše představy o pohodové dovolené.

Skvělé (Libor P.)

Ubytování mělo být v depandanci (což by bylo pro rodinu s dětma výhodnější), ale bylo v hlavní budově. Wifi nebylo dostupné na pokoji. Možnost masáží byla pouze jeden den. Jinak vše v pořádku.

Vynikající (Zdeňka V.)

Strava vynikající, velký výběr na snídaních i večeři. Ubytování bez závad, pokojské ochotné, obsluha v jídelně také, vynikající polévky i jídlo. Jen by se dal vytknout malý prostor pro tanec v baru. A teď by měli dát zdarma poukaz na hubnutí ať ty tři kila navíc jdou dolů.

Vynikající (Dagmar S.)

So zakúpeným celoročným pobytom boli sme veľmi spokojní . Určite by sme si zakúpili opäť pobyt.

Vynikající (Monika M.)

Ubytovanie i napriek tomu ,že zvonka dýcha starším typom ubytovania bolo super,v izbách čisto, personál príjemný a ústretový. Stravovanie super, deťom chutilo, počasie nám vyšlo, tak sme mali menšie spríjemnenie všedných dní.

Skvělé (Miroslav N.)

Pobyt odpovídal ceně kterou jsme zaplatili,hotel na prezentaci vypadal podstatně lépe,jak ve skutečnosti. Jinak služby a strava celkem na dobré úrovni.

Vynikající (Zuzana H.)

Pobyt bol plne s našimi očakávaniami - boli sme nadmieru spokojní, osobitne so stravovaním a službami hotela celkove. Ústretovosť, ochota a pozornosť zamestnancov hotela boli príkladné - na Slovensku málo vídané.

Vynikající (Zlatica B.)

Boli sme veľmi spokojní, obsluha v reštaurácii bola na vysokej úrovni, služby v zariadení boli taktiež na úrovni. Radi by sme sa niekedy v budúcnosti vrátili späť do hotela ODEVÁK.

Vynikající (Petra K.)

Velká spokojenost, předčilo naše očekávání, hotelové služby nadstandardní, přístup personálu vynikající, max. spokojenost s pobytem.