Vyrazte za termálními prameny tentokrát do Rakouska. Příjemnou dovolenou strávíte v penzionu Solens Land Guest House *** jen 600 metrů od Family Thermal Spa Stegersbach se 14 bazény, na vstup máte slevu. Během pobytu vás čekají snídaně i chvíle s vínem.

Odpočinek u rakouských termálních lázní

Solens Land Guest House je stylový penzionu uprostřed rakouské přírody a jen 600 metrů od termálních lázní Stegersbach. Jižní Burgenlandsko nabízí také krásnou přírodu a je místem původu unikátního rakouského vína Uhudler, které můžete na pobytu také ochutnat.

Pokoje Panorama jsou moderně zařízené, najdete na nich satelitní TV, minibar, stůl i vlastní koupelnu se sprchou, WC a fénem. Pokoje mají také balkón, ze kterého budete mít krásný výhled na okolní kopcovitou krajinu. Pokoj Family pro rodiny se skládá ze dvou propojených pokojů Panorama. Penzion disponuje bezbariérovým přístupem.

Ráno vás vždy čeká bohatá snídaně formou bufetu s dobrotami od místních farmářů, dodávají například čerstvý chléb a vejce. Za hezkého počasí si můžete snídani vychutnat na terase s výhledem do zahrady a na okolní lesy.

Léčivá voda a zážitek pro celou rodinu

Okolí hotelu potěší jak milovníky přírody, tak i nadšence do golfu. Největším lákadlem je však Family Thermal Spa Stegersbach, kam máte automaticky slevu 10 %. Lázně jsou skvělým místem pro rodiny, najdete tu 14 bazénů, sauny, tobogány i venkovní areál s hřištěm pro děti.

Tipy na výlet

Bad Waltersdorf

Co všechno nabízí Bad Waltersdorf? Krásný park, romantické prostředí či uličky, kde si můžete pořídit něco na památku. Nachází se tady také Římské muzeum opatrující kousky pocházející z prvního a druhého století n.l., zahrát si můžete tenis, squash nebo golf. Chcete-li prožít svou dovolenou netradičně, proleťte se balónem nad městem ve svitu zapadajícího slunce.

Levandulové království Bad Waltersdorf

Lavendelgut Bad Waltersdorf je unikátní, levandulí provoněné místo, kde můžete nakoupit suvenýry pro své blízké. Moderní obchod nabízí velký výběr levandulových výrobků - od kosmetiky až po jídlo.

Herbersteinský hrad a ZOO

Zavítejte do Herbersteinského hradu, který je harmonickou kombinací gotiky, renesance a baroka. Doplňují jej krásné udržované zahrady. Kromě toho můžete na svém výletu spatřit také celou řadu fascinujících zvířat. V Herbersteinu totiž panuje už od 17. století tradice chovu divokých zvířat, což vyústilo v dnešní zoo/záchrannou stanici. Najdete tu mnoho zvířat, která jsou kriticky ohrožena nebo se ve volné přírodě již vůbec nevyskytují.

Solens Land Guest House ***

Neudauer Straße 66, Stegersbach
Rakousko

+43-650-330-1014

office@solensland.com

Check in
od 14:00 do 22:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno