Vyrazte za termálními prameny tentokrát do Rakouska. Příjemnou dovolenou strávíte v penzionu Solens Land Guest House *** jen 600 metrů od Family Thermal Spa Stegersbach se 14 bazény, na vstup máte slevu. Během pobytu vás čekají snídaně i chvíle s vínem.

Bad Waltersdorf Tip na výlet

Co všechno nabízí Bad Waltersdorf? Krásný park, romantické prostředí či uličky, kde si můžete pořídit něco na památku. Nachází se tady také Římské muzeum opatrující kousky pocházející z prvního a druhého století n.l., zahrát si můžete tenis, squash nebo golf. Chcete-li prožít svou dovolenou netradičně, proleťte se balónem nad městem ve svitu zapadajícího slunce.

Odpočinek u rakouských termálních lázní

Solens Land Guest House je stylový penzionu uprostřed rakouské přírody a jen 600 metrů od termálních lázní Stegersbach. Jižní Burgenlandsko nabízí také krásnou přírodu a je místem původu unikátního rakouského vína Uhudler, které můžete na pobytu také ochutnat.

Pokoje Panorama jsou moderně zařízené, najdete na nich satelitní TV, minibar, stůl i vlastní koupelnu se sprchou, WC a fénem. Pokoje mají také balkón, ze kterého budete mít krásný výhled na okolní kopcovitou krajinu. Pokoj Family pro rodiny se skládá ze dvou propojených pokojů Panorama. Penzion disponuje bezbariérovým přístupem.

Ráno vás vždy čeká bohatá snídaně formou bufetu s dobrotami od místních farmářů, dodávají například čerstvý chléb a vejce. Za hezkého počasí si můžete snídani vychutnat na terase s výhledem do zahrady a na okolní lesy.

Léčivá voda a zážitek pro celou rodinu

Okolí hotelu potěší jak milovníky přírody, tak i nadšence do golfu. Největším lákadlem je však Family Thermal Spa Stegersbach, kam máte automaticky slevu 10 %. Lázně jsou skvělým místem pro rodiny, najdete tu 14 bazénů, sauny, tobogány i venkovní areál s hřištěm pro děti.

Solens Land Guest House ***

Neudauer Straße 66, Stegersbach
Rakousko

+43-650-330-1014

office@solensland.com

Check In
od 14:00 do 22:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,1 km
Zastávka
1,5 km