Milovníci sportu a aktivní dovolené, vydejte se do Rakouska a zažijte ideální pobyt ve Sportsarea Grimming *** v Alpách. Kromě ubytování a snídaní či polopenze máte po celou dobu k dispozici wellness se saunami, posilovnu, tenisové kurty, lezeckou stěnu i půjčovnu vybavení včetně horských kol.

Sportovní areál a hotel v rakouských Alpách

Sportsarea Grimming *** se nachází v obci Nideröblarn ve Štýrsku a nabízí kompletní služby od ubytování přes stravování a sportovní aktivity až po školu létání. Hotel se nachází uprostřed krásné přírody, která je pro aktivní dovolenou jako dělaná.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích vybavených TV, koupenou se sprchou a WC a některé také balkónem.

V rámci polopenze ochutnáte pokrmy rakouské i mezinárodní kuchyně. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře také formou bufetu nebo jako servírované menu o třech chodech. Areál zahrnuje také zahradu se sluneční terasou a dětským hřištěm.

Bohaté sportovní vyžití a půjčení kol

A na jaké aktivity se můžete těšit? Areál má fitness centrum s moderními stroji, tři vnitřní tenisové kurty, víceúčelovou halu na házenou, volejbal, basketbal a další sporty, kde je k dispozici také lezecká stěna, a navíc také venkovní tenisové kurty. Veškeré sportovní vybavení je možné zapůjčit na místě zdarma.

K zapůjčení jsou také horská kola, se kterými budete moct zdolávat okolní alpský terén.

Tipy na výlet

Středisko Obertauern

Obertauern (Horní Taury) je turistické a lyžařské tředisko v pohoří Nízké Taury v Salcbursku v Rakousku. Toto turisticky oblíbené centrum se řadí mezi místa s nejčistším alpským vzduchem a nabízí trasy, které vás provedou kolem horských jezírek, kvetoucích strání i močálů. Milovníci horské cyklistiky můžou vyzkoušet 22 km dlouhou trasu s převýšením 1 100 m.

Tauplitz

Region Tauplitz sahá až do nadmořské výšky před 2 000 m n. m. a rozhodně má co nabídnout v podobě krásné horské přírody a dokonalého klidu. Oblíbené cyklotrasy vedou od zámku Trautenfels v Ennstal přes rašeliniště Laasen a národní chráněnou oblast Ödense. Dostat se po nich můžete až k Hallstattskému jezeru. Po turistických trasách můžete zase poznávat místní ledovcová jezera, louky a nádherné výhledy například z vrcholů Tranweng, Almkogel a dalších.

Gunsterské vodopády

Gunsterské vodopády (Günster Wasserfall) jsou se svou výškou 65 metrů největší ve Štýrsku. K vidění jsou tři kaskády, kudy proteče asi 200 litrů vody za sekundu. Vodopády jsou dobře dostupné z vesničky Krakaudorf v okrese Murau, cesta tam i zpět trvá asi 2,5 hodiny pěšky. Všude na cestě vás bude obklopovat nádherná horská krajina.

Sportsarea Grimming ***

Niederöblarn 83, Niederöblarn
Rakousko

+43 3684 6066 0

welcome@sportsarea.at

Check in
15:00 - 21:00
Check out
8:00 - 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen za poplatek 5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno