Milovníci sportu a aktivní dovolené, vydejte se do Rakouska a zažijte ideální pobyt ve Sportsarea Grimming *** v Alpách. Kromě ubytování a snídaní či polopenze máte po celou dobu k dispozici wellness se saunami, posilovnu, tenisové kurty, lezeckou stěnu i půjčovnu vybavení včetně horských kol. V blízkosti navíc najdete spousty skiareálů.

Sportovní areál a hotel v rakouských Alpách

Sportsarea Grimming *** se nachází v obci Nideröblarn ve Štýrsku a nabízí kompletní služby od ubytování přes stravování a sportovní aktivity až po školu létání. Hotel se nachází uprostřed krásné přírody, která je pro aktivní dovolenou jako dělaná.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích vybavených TV, koupenou se sprchou a WC a některé také balkónem.

V rámci polopenze ochutnáte pokrmy rakouské i mezinárodní kuchyně. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře také formou bufetu nebo jako servírované menu o třech chodech. Areál zahrnuje také zahradu se sluneční terasou a dětským hřištěm.

Tipy na výlet

Lyžování v Tauplitz

Areál Tauplitzalm najdete převážně na slunné terase nad úrovní lesů a tak si můžete být jisti, že budete mít dostatek prostoru na vaše carvingové oblouky i na ježdění freeride, tedy mimo sjezdovku ve volném prostoru a v hlubokém sněhu. V propojeném areálu, který se nachází nad horskými jezery, vás čeká více než 40 km sjezdovek, skibus zdarma i perfektně upravené tratě. Běžkaři na náhorní plošině zase ocení místní běžkařskou stezku Freiberg.

Lyžování v Planai & Hochwurzen

Uprostřed Štýrska v regionu Schladming-Dachstein najdete úchvatný lyžařský areál Planai & Hochwurzen, kde vás čeká 123 km jezdovek, 44 moderních lanovek a vleků a 56 chat s občerstvením. Zimní radovánky si užijí děti i dospělí. V nočním provozu si tu můžete také zasáňkovat. Do čtyř strategických míst areálu pravidelně přijíždí skibus, takže i o dopravu máte postaráno.

Ski resort Reiteralm

Reiteralm je jedním z nejlepších lyžařských středisek s možností lyžování na dlouhých širokých svazích, kde se v zimní sezóně spolehlivě drží sníh. Resort vznikl spojením lyžařských možností na čtyřech horách. Můžete tu vyzkoušet hranice svých dovedností - jak rychle zvládnete jet, na co všechno si troufnete na freeride? Možná cestujete s dětmi a raději byste navštívili Kinderland Rainbow-Alm. Děti se tu naučí lyžovat zábavnou formou mezi pohádkovými figurkami a skutečnými iglú.

Sportsarea Grimming ***

Niederöblarn 83, Niederöblarn
Rakousko

+43 3684 6066 0

welcome@sportsarea.at

Check in
15:00 - 21:00
Check out
8:00 - 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen za poplatek 5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno