Forest Hotel *** nadchne milovníky přírody, velkoměst i historických památek. Najdete ho totiž v srdci Wolského lesa, zároveň však jen 9 km od Krakova. Na dosah budete mít Zoo, Kamaldulský klášter, astronomickou observatoř a řadu dalších skvělých míst. V ceně pobytu je snídaně či polopenze a také sleva na vstup do Zoo, jeskyně, aquaparku a sportovního areálu. Děti jistě nadchne Opičí háj - zábavná herna.

O ubytování

Hotel Forest se nachází v tiché a zelené části polského města Krakov, a nabízí tak jedinečnou možnost relaxovat v přírodě a zároveň v blízkosti města plného památek.

Budova i interiéry hotelu mají minimalistický, jednoduchý a až industriální charakter, takže zaujmou každého milovníka architektury. Zalesněné prostředí zámeckého vrchu současně vyzařuje příjemnou a klidnou atmosférou.

V bezprostřední blízkosti hotelu leží zámek Przegorzały, z jehož teras je nádherný výhled na řeku Vislu, jihozápadní část Krakova, a za dobré viditelnosti dokonce i na Tatry. V okolí vede spousta turistických tras, které vás zavedou například k zajímavé Kościuszkově mohyle (4 km), Kamaldulskému klášteru (3 km) nebo do blízké Zoo Krakov (2 km).

Centrum Krakova je vzdáleno pouze 7 km od hotelu. Jeho dominantou je středověký hrad Wawel (7 km) vypínající se nad řekou. Dále zde k návštěvě láká například židovská čtvrť Kaziměř (7,5 km) a malebné hlavní náměstí Rynek Główny (7,2 km), kde v zimě probíhají nádherné vánoční trhy. Centrum Krakova bylo pro množství unikátních historických budov dokonce zařazeno na seznam památek UNESCO.

Daleko to ovšem nebudete mít ani k dalším památkám světového významu. Skvělými cíli celodenního výletu jsou královské solné doly Wieliczka a Bochnia (16 km). Pro otrlejší povahy doporučujeme koncentrační tábor Osvětim (70 km).

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování v prostorném (24 m²) dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou a výhledem do lesa, nebo do dvora. Stylový interiér vytvořený z kvalitních materiálů je jako stvořený pro odpočinek. Součástí vybavení je kromě postele také WiFi připojení, televize, sada pro přípravu čaje a kávy, skříň, posezení a fén.

Na čem si pochutnáte?

Součástí areálu Hotelu Forest a vedlejšího zámku Przegorzały je několik restaurací, které dohromady vytvářejí pestrou gastronomickou nabídku, jež uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

V hotelové restauraci s terasou si každé ráno pobytu pochutnáte na bohaté bufetové snídani. Hostům s polopenzí se večer podávají servírované večeře v restauraci Baszta, která je součástí zámku (cca 100 m od hotelu). Vynikající kávu či domácí dezert si můžete společně s krásným výhledem vychutnat na zámeckých terasách.

Kde budete relaxovat?

Načerpat nové síly se vydejte do hotelové wellness zóny vybavené finskou a infra saunou. Najdete zde také solnou komoru a relaxační místnost.

Cestujete s dětmi?

Pro zábavu malých hostů slouží moderní dětský koutek se skluzavkami, můstky, bazénkem s míčky a dalšími zajímavými atrakcemi.

Forest Hotel ***

Forest Hotel ***

Jodłowa 13 , Krakov
Polsko

+48 798 667 722

recepcja@foresthotel.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 40 Zł/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdálenost od jezera
5 km
Zastávka
0,9 km
Aquapark
11 km

Tipy na výlet

Krakov

KrakovTip na výlet

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Co nevynechat při návštěvě Krakova?

  • hrad Wawel
  • Rynek Glówny neboli Hlavní náměstí s historickou tržnicí Sukiennice
  • solné doly Wieliczka
  • Za návštěvu stojí i Radniční věž, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, židovská čtvrť Kazimierz a Podzemí Rynku.

Nejenom děti potěší procházka po místní ZOO a návštěva Dračí jeskyně, která se nachází na kopci Wawel. Do Krakova zavítejte určitě i v předvánočním období, kdy se zde konají překrásné adventní trhy.

Více informací
ZOO Krakov
ZOO Krakov
Wawel
Wawel
Historická tržnice Sukiennice
Historická tržnice Sukiennice