Načerpejte síly v obklopení krásné a tiché přírody i ve wellness. Polský Hotel Ewa Medical & Spa leží nedaleko Jizerských hor a lázeňského městečka Świeradów Zdrój, kde si kromě výletů do okolí vychutáte i neomezené wellness s bazénem. Váš pobyt ještě více zpříjemní půjčení Nordic Walking holí, odvoz do města i zpět či sleva na vstup do solné jeskyně.

Ski & Sun Świeradów Zdrój Tip na výlet

Přes léto turistika a cyklistika uprostřed krásné přírody, přes zimu lyžování a běžkování, to je Ski & Sun Świeradów Zdrój. Zábava pro celou rodinu plná pohybu čeká na každého, kdo upřednostňuje aktivní odpočinek. Lanovkou vyjedete pohodlně až tam, kde se otevírá krásný výhled do krajiny polských hor.

Hotel s wellness uprostřed klidné přírody

Horské prostředí západních Sudet ukrývá hotel pyšnící se útulnou atmosférou a vysokým standardem služeb. Řeč je o Hotelu Ewa Medical & Spa blízko lesa, kam chodí hosté hledat nejen klid a odpočinek, ale také relax ve wellness s bazénem. Ubytováni budete v komfortních pokojích vybavených TV, ledničkou a posezením. Chybět vám nebude ani vlastní koupelna s fénem.

V hotelové restauraci si vychutnáte snídaně podávané formou bufetu, večer zas stejně podávanou večeři. Místní kuchaři jsou mistři v kombinaci moderních chutí s jídly tradiční polské kuchyně. Za příplatek vám také připraví i vegetariánské, nízkobílkovinné či bezlepkové pochoutky. Po skvělém jídle si dopřejte víno nebo výbornou kávou z Itálie, kterou si v létě můžete vychutnat i na slunné terase.

Bazén, vířivka a mnohem víc

Po procházce v nedalekém lázeňském městě Świeradów-Zdrój (4,5 km) nebo túře v okolní přírodě si dopřejte odpočinek v hotelovém wellness. Čeká vás vnitřní bazén s umělými vlnami a teplotou vody cca 29 °C. Unavené svaly skvěle uvolní i vířivka či finská sauna. Sportovně založené hosty nadchne fitness centrum, děti zas dětský koutek plný hraček.

Dom Uzdrowiskowy Ewa Medical & Spa

Spadzista 2, Świeradów - Zdrój
Polsko

+48 757 840 500

uzdrowiskoewa@uzdrowiskoewa.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 8 €/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 2,5 €/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,5 km
Vzdálenost od lázní
2,8 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
6,8 km
Sjezdovka
1,7 km

Tipy na výlet

Lázeňské městečko Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój je příjemným lázeňským městečkem, které leží v oblasti Dolnoslezského vojvodství a obývá ho přibližně 5 tisíc lidí. Pro osud města byl klíčový rok 1572, kdy si berlínský lékař Leonard Thurneysser všiml léčivých účinků zdejších pramenů, což ovlivnilo budoucí směřování města směrem k lázeňským službám. Z místních památek stojí za vidění zejména kostel sv. Josefa postavený v roce 1899 v novogotickém stylu. Pokud budete mít chuť si zasportovat, k dispozici je zde hřiště pro minigolf, skate park nebo aquapark.

Singltrek pod Smrkem

Síť stezek Singltrek pod Smrkem nabízí trasy v celkové délce přes 80 kilometrů ve čtyřech stupních obtížnosti, díky čemuž jsou tratě vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro zkušené terénní cyklisty. Nástupní místo se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Pokud nemáte vlastní kolo, můžete využít zdejší půjčovnu. Vstupné se nevybírá a trať je otevřena celoročně, uzavřená bývá jen výjimečně a to z důvodu těžby dřeva nebo přírodních kalamit.

Obří sud

Chcete mít výhled na panorama Jizerských hor, vidět něco neobvyklého a dobře se najíst? Vyrazte k Obřímu sudu v Jizerských horách, v jehož mohutné konstrukci se ukrývá restaurace s tanečním sálem, sálonkem i galerií. Tato stavba na hoře Javorník je jediná svého druhu v České republice a každý den sem míří po vyznačených cestách turisté i cyklisté. Kromě jídla si tu můžete zakoupit také turistické známky a suvenýry.