Mezi pohořími čarokrásných Slezských Beskyd se rozprostírá přívětivé horské městečko Szczyrk s proslulým Hotelem Alpin ***. Zjistěte i vy, proč si ho vychvalují návštěvníci ze širokého okolí a ubytujte se v jedné z jeho elegantních pokojů. Můžete se těšit na výborné snídaně i brzkou večeři či návštěvu místní domácí cukrárny. Užijte si také privátní wellness a slevu do restaurace, se kterou si ty nejlepší polské speciality opravdu vychutnáte.

Horský hotel, který uspokojí i nejnáročnější hosty

Krása přírodního parku Slezské Beskydy a širokého okolí vás nadchne už při příchodu do Hotelu Alpin ***. Nechte se omámit nejen svěžím vzduchem z hor, ale také interiéry a službami, které hotel po vzoru nových trendů i chvály spokojených hostů nabízí. Čeká vás pobyt v jednom z elegantně zařízených pokojů s manželskou postelí, která je přímo stvořená na královský odpočinek. Uvidíte z ní na LCD televizor a k dispozici vám bude také posezení se stolem a židlemi. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení.

Během pobytu v horském Szczyrku navštivte i restauraci v Hotelu Alpin ***, která je známá v širokém okolí sladkostmi z vlastní cukrárny a skvělou kávou. Kuchyň ale uspokojí i ty nejnáročnější hosty - rádi se vracejí za specialitami z mezinárodní i polské kuchyně, které šéfkuchař připravuje pouze z čerstvých a lokálních surovin. Pochutnejte si i vy na snídaních formou bufetu nebo servírovaných a také na časných servírovaných večeřích.

Po turistice a poznávání krásného okolí i dopřejte i relax v hotelovém wellness. Novou energii načerpejte v příjemném a intimním wellness s vířivkou. Své zdraví zas posílíte ve finské sauně. Hotel myslí i na nejmenší hosty, kteří se mohou vyřádit na dětském hřišti v areálu.

Tipy na výlet

Beskid Sports Arena

Nově otevřené sportovní centrum pro celou rodinu nabízí přes zimu ty nejlepší možnosti lyžování. Plně automatický zasněžovací systém drží sjezdovky v té nejlepší kvalitě po celou zimní sezonu, na svazích najdete i různé atrakce, jako například padesátimetrový tunel, kterým můžete během sjíždění prosvištět. V aréně naleznete také dětskou zónu s nejméně náročnými sjezdovkami, i vaši potomci se tak budou mít kde vydovádět. Na místě naleznete i lyžařskou školu a pokud byste s sebou náhodou přivezli úplného začátečníka, odvezete si protřelého lyžaře. U areálu je zdarma dostupných 500 parkovacích míst, nemusíte tak mít strach, že byste neměli kam postavit svůj dopravní prostředek.

Lyžařský areál Szczyrk

Zalyžujte si v moderním středisku v Polsku. V polských Beskydech si užijete lyžování i snowboarding na více než 36 kilometrech sjezdovek, obsluhuje je 13 vleků. Tratě jsou uzpůsobené pro všechny stupně pokročilosti od začátečníků po náročné sportovce, na ně čeká čtyřkikometrová černá sjezdovka. Pro děti je připravený jezdící koberec. V Szczyrku si můžete užít také noční lyžování, zvažte tedy dobře, jak dlouho se zdržíte.

Aquapark Tropikana

V oblíbeném polském aquaparku naleznete plavecký bazén, rekreační bazén s umělou vlnou a vodními triskami, bazén s hydromasáží i brouzdaliště pro děti. Kromě bazénů můžete relaxovat ve vířivkách, saunách, solné jeskyni, relaxační místnosti i na světloterapii. U aquaparku se nachází i posilovna. Otevírací doba je každý den od 8:00 do 21:00 hodin.

Hotel Alpin ***

Beskidzka 40, Szczyrk
Polsko

+ 48 33 827 1900

recepcja@hotel-alpin.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 50 zł/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno