Mezi pohořími čarokrásných Slezských Beskyd se rozprostírá přívětivé horské městečko Szczyrk s proslulým Hotelem Alpin ***. Zjistěte i vy, proč si ho vychvalují návštěvníci ze širokého okolí a ubytujte se v jedné z jeho elegantních pokojů. Můžete se těšit na výborné snídaně i brzkou večeři či návštěvu místní domácí cukrárny. Užijte si také privátní wellness a slevu do restaurace, se kterou si ty nejlepší polské speciality opravdu vychutnáte.

Polské Beskydy Tip na výlet

Beskydy zasahují hned do tří státu. Vyrazte po Česku a Slovensku také do Polska pokořit zdejší vrcholy a sjet parádní sjezdovky. Název Polské Beskydy není přesný, pohoří je po území rozdrobeno do devíti celků s názvem Beskid. Můžete si tedy vybírat. Kolem měst Visla a Ustron pokračují Slezské Beskydy, kde si můžete užít v Beskid Sport Areně.

Horský hotel, který uspokojí i nejnáročnější hosty

Krása přírodního parku Slezské Beskydy a širokého okolí vás nadchne už při příchodu do Hotelu Alpin ***. Nechte se omámit nejen svěžím vzduchem z hor, ale také interiéry a službami, které hotel po vzoru nových trendů i chvály spokojených hostů nabízí. Čeká vás pobyt v jednom z elegantně zařízených pokojů s manželskou postelí, která je přímo stvořená na královský odpočinek. Uvidíte z ní na LCD televizor a k dispozici vám bude také posezení se stolem a židlemi. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení.

Během pobytu v horském Szczyrku navštivte i restauraci v Hotelu Alpin ***, která je známá v širokém okolí sladkostmi z vlastní cukrárny a skvělou kávou. Kuchyň ale uspokojí i ty nejnáročnější hosty - rádi se vracejí za specialitami z mezinárodní i polské kuchyně, které šéfkuchař připravuje pouze z čerstvých a lokálních surovin. Pochutnejte si i vy na snídaních formou bufetu nebo servírovaných a také na časných servírovaných večeřích.

Po turistice a poznávání krásného okolí i dopřejte i relax v hotelovém wellness. Novou energii načerpejte v příjemném a intimním wellness s vířivkou. Své zdraví zas posílíte ve finské sauně. Hotel myslí i na nejmenší hosty, kteří se mohou vyřádit na dětském hřišti v areálu.

Turistika v Beskydech - ale tentokrát v těch polských!

Opusťte na chvíli krásné městečko Szczyrk a vyšlápněte si na hory, které ho z každé strany obklopují. Vydejte se na kole nebo pěšky po turistických trasách až na horu Klimczok nebo na nejvyšší horu Slezských Beskyd Skrzyczne, kterou zaručeně poznáte podle 87 m vysokého vysílače na jejím vrcholu. Vydat se k ní můžete z různých směrů po zelené, červené i modré turistické značce, která křižuje sjezdovku s lanovkou.

Hotel Alpin ***

Beskidzka 40, Szczyrk
Polsko

+ 48 33 827 1900

recepcja@hotel-alpin.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 50 zł/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
10 zł/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
12 km
Zastávka
50 m
Aquapark
18 km
Sjezdovka
2,2 km

Tipy na výlet

Zábavní horský park Równica

Užijte si zábavu pro celou rodinu v horském parku Równica. Nasedněte na 800 metrů dlouhou bobovou dráhu a projeďte se horskou scenérií. Navštivte 7D kino nebo kino se zaobleným plátnem. Během promítání se vrátíte zpátky v čase o miliony let, dozvíte se proč vyhynuli dinosauři. Dále můžete vidět erupci sopky nebo se vám naskytne pohled na sluneční soustavu z vesmíru. Park se nachází na vrcholu hory Równica tyčící se ve výšce 885 metrů nad mořem. Určitě nezapomeňte také ochutnat lokální speciality v místní restauraci.

Aquapark Tropikana ve Wisłe

Bohatě vybavený aquapark v polské Wisłe si užije celá rodina. Odpařte ze sebe všechen stres a dejte se do pohody. Dopřejte si parní lázeň a tři aromatizované sauny: eukalyptovou, kosodřevinovou a s alpskou solí. Po sauně se můžete jít ochladit do ledové jeskyně. V aquaparku naleznete také několik masážních van s nejrůznějšími příměsmi a aromaty. Nakonec to hlavní, a tím jsou bazény a tobogány. Aquapark se pyšní celkem pěti tobogány dlouhými 25 metrů. Je zde venkovní bazén a brouzdaliště pro děti.

Aquapark Tropikana

V oblíbeném polském aquaparku naleznete plavecký bazén, rekreační bazén s umělou vlnou a vodními triskami, bazén s hydromasáží i brouzdaliště pro děti. Kromě bazénů můžete relaxovat ve vířivkách, saunách, solné jeskyni, relaxační místnosti i na světloterapii. U aquaparku se nachází i posilovna. Otevírací doba je každý den od 8:00 do 21:00 hodin.