Rezydencja Adriano Spa *** objevíte v údolí mezi kopci Czantoria a přírodním parkem Slezské Beskydy v hraničním trojúhelníku Polska, Česka a Slovenska. Díky své výhodné poloze blízko lázeňského městečka Ustroň vám připraví zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Ubytujte se v jednom z elegantních dvoulůžkových pokojů a každý den si dopřejte chutnou snídani i dvouchodové večeře s nápojem. Pobyt vám zpříjemní také vstup do hotelového wellness se saunou a relaxační vířivkou, sleva na masáž či v hotelové restauraci.

Město Ustroń Tip na výlet

Ustroń je malebné lázeňské městečko v jižním Polsku ve Slezských Beskydech. Město čítá přibližně 16 tisíc obyvatel. Skoro polovinu území města zaujímají horské lesy. Město je ideální na poklidné procházky a relaxaci. Ze západu se nad Ustroní tyčí hora Velká Čantoryje ve výšce 995 m n. m. Hora je spojená se čtvrtí Polana sedačkovou lanovkou. Na východ od města se nachází hora Rovnice, kde můžete navštívit jeden z dochovaných lesních kostelů z dob protireformace.

Více informací

Elegantní Rezidence uprostřed polských vrchů

V půvabné Rezydencja Adriano Spa *** budete ubytováni v jednom z nově zrekonstruovaných a komfortních pokojů. Každý z nich je laděn do odstínů jiného barevného spektra, ale ve všech objevíte dřevěný nábytek zářící leskem a dobovým šarmem. Kromě rozměrných manželských postelí vám výborně poslouží i televize, případně pohodlný gauč, který se dá použít jako přistýlka. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou.

Restaurace Adriano Spa vám zaručí příjemný start do každého dne. Ráno vás budou čekat snídaně podávané formou bufetu. Večer si zas dopřejte skvělou polévku a hlavní chod s nápojem z jídelního lístku. Vybrat si můžete ze specialit mezinárodní i polské kuchyně. Zlákají vás ryby připravené na různé způsoby, penne s kuřecím masem a brokolicí či tradiční pirohy plněné masem?

Čas na relaxaci si dopřejte ve wellness, kde se o vaši pohodu postará prostorná vířivka až pro 6 osob. Na napětí a stres zapomenete i ve finské sauně. Pokud zatoužíte po ještě vydatnější relaxaci, vyberte si jednu z bohaté nabídky masáží a nechte se hýčkat pod rukama profesionála. Dopřeje vám čokoládovou masáž, sportovní, masáž přírodními oleji či havajskou a mnohé další.

Navštivte známé lázně či turistické cíle

Prozkoumejte malebnou oblast města Ustroń pěkně z výšky a dopravte se lanovkou vzdálenou jen 200 m od rezidence až na vrchol pohoří Czantoria. Lanovka zde funguje celoročně a i v teplých měsících vás dopraví k vyhlídce, z níž dohlédnete až na Sudety či slovenské Tatry. Z výšky si také vyhlédněte jednu z turistických tras Lipowski Groń, Równica, Mała Czantoria, Wielka a projeďte si je například na kolech.

Město Ustroń je ale široko daleko známé pro své lázně. Vyrostlo zde již celkem 16 lázeňských budov trojúhelníkovitého tvaru s wellness službami. Navštivte například lázně Medical & SPA Prestige Club (4 km) a dopřejte si relax v saunovém světě nebo během masáží, hydroterapie či bohatých procedur.

Rezydencja Adriano SPA

Świerkowa 1, Ustroń
Polsko

+48 502 743 084

recepcja@adrianospa.net

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 20 zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,8 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Dream park - Velké Ochaby

Zábavní park plný snů a fantazie ve městě Velké Ochaby nadchne malé i velké. Projděte se po naučné stezce mezi dinosaury v životní velikosti. Exponáty vydávají i autentické zvuky! Budete vám tedy připadat, že jste se octli v dávné prehistorii. Během procházky navštivte i Park miniatur, kde uvidíte památky ze šesti kontinentů, které nikde jinde za jediné odpoledne neuvidíte. Při procházce parkem nevynechejte ani 6D kino, nebo návštěvu unikátního labyrintu v Domě vzhůru nohama. Děti se zas vyřádí v lanovém parku, na opičí dráze či trampolínách - a to bohatý seznam atrakcí ani zdaleka nekončí!

Zábavní horský park Równica

Užijte si zábavu pro celou rodinu v horském parku Równica. Nasedněte na 800 metrů dlouhou bobovou dráhu a projeďte se horskou scenérií. Navštivte 7D kino nebo kino se zaobleným plátnem. Během promítání se vrátíte zpátky v čase o miliony let, dozvíte se proč vyhynuli dinosauři. Dále můžete vidět erupci sopky nebo se vám naskytne pohled na sluneční soustavu z vesmíru. Park se nachází na vrcholu hory Równica tyčící se ve výšce 885 metrů nad mořem. Určitě nezapomeňte také ochutnat lokální speciality v místní restauraci.

Zábavní centrum Polanka Pod Czantorią

Ve městě Ustroń se nachází zábavní centrum pro celou rodinu Polanka Pod Czantorią. Centrum nabízí celou řadu atrakcí po celý rok, které si oblíbí jak děti, tak dospělí. Na jaře, v létě i na podzim si zde užijete paintball, golf, horolezeckou stěnu, summer tubing, zorbing apod. V zimě se zde naopak nachází lyžařská škola a vlek i sjezdovka pro děti.