Rezydencja Adriano Spa *** objevíte v údolí mezi kopci Czantoria a přírodním parkem Slezské Beskydy v hraničním trojúhelníku Polska, Česka a Slovenska. Díky své výhodné poloze hned vedle sjezdovky i blízko lázeňského městečka Ustroň vám připraví zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Ubytujte se v jednom z elegantních dvoulůžkových pokojů a každý den si dopřejte chutnou snídani i dvouchodové večeře s nápojem. Pobyt vám zpříjemní také vstup do hotelového wellness se saunou a relaxační vířivkou, sleva na masáž či v hotelové restauraci.

Elegantní Rezidence uprostřed polských vrchů

V půvabné Rezydencja Adriano Spa *** budete ubytováni v jednom z nově zrekonstruovaných a komfortních pokojů. Každý z nich je laděn do odstínů jiného barevného spektra, ale ve všech objevíte dřevěný nábytek zářící leskem a dobovým šarmem. Kromě rozměrných manželských postelí vám výborně poslouží i televize, případně pohodlný gauč, který se dá použít jako přistýlka. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou.

Restaurace Adriano Spa vám zaručí příjemný start do každého dne. Ráno vás budou čekat snídaně podávané formou bufetu. Večer si zas dopřejte skvělou polévku a hlavní chod s nápojem z jídelního lístku. Vybrat si můžete ze specialit mezinárodní i polské kuchyně. Zlákají vás ryby připravené na různé způsoby, penne s kuřecím masem a brokolicí či tradiční pirohy plněné masem?

Čas na relaxaci si dopřejte ve wellness, kde se o vaši pohodu postará prostorná vířivka až pro 6 osob. Na napětí a stres zapomenete i ve finské sauně. Pokud zatoužíte po ještě vydatnější relaxaci, vyberte si jednu z bohaté nabídky masáží a nechte se hýčkat pod rukama profesionála. Dopřeje vám čokoládovou masáž, sportovní, masáž přírodními oleji či havajskou a mnohé další.

Lázeňské město v obklopení sjezdovek

Prozkoumejte malebnou oblast města Ustroń pěkně z výšky a dopravte se lanovkou vzdálenou jen 200 m od rezidence až na vrchol pohoří Czantoria. Uvidíte nejen rozhlednu s výhledem až na Sudety či slovenské Tatry, ale také údolí města a lázeňské budovy trojúhelníkovitého tvaru. Navštivte například lázně Medical & SPA Prestige Club (4 km) a dopřejte si relax v saunovém světě nebo během masáží, hydroterapie či bohatých procedur.

Aktivní sportovce potěší Lyžařské středisko Czantoria hned vedle rezidence. Středisko je vyhledávané lyžaři i snowboardisty, které nadchne výborné technické vybavení skiareálu i čtyřsedačková lanovka dlouhá 1640 m s převýšením 462 m, která za hodinu přepraví až 1800 osob. I vy se spusťte dolů po sjezdovkách různých obtížností. Místní svahy si zamilujete.

Tipy na výlet

Ski Resort Czantoria - Ustroń

Lyžařské středisko Czantoria - Ustroń Lyžařské středisko ležící na svahu hory Czantoria slibuje skvělou jízdu zkušeným milovníkům zimních sportů i začátečníkům. Čtyřsedačková lanovka dlouhá 1 640 m s převýšením 462 m vyveze za hodinu na vrchol modré sjezdovky až 1 800 osob. Spusťte se z ní po 2 600 m dlouhém svahu přes širou pláň s přírodním sněhem, která dále vede lesním porostem až ke spodní stanici lanovky. Zkušení lyžaři a snowboardisti dají přednost sjezdovce označené červenou barvou s vleky, která také začíná na sněhové pláni a po 200 m se prudce noří do lesa. Díky terénním úpravám je ale přístupná i široké veřejnosti a její dojezd je vhodný také na večerní lyžování.

Město Ustroń

Ustroń je malebné lázeňské městečko v jižním Polsku ve Slezských Beskydech. Město čítá přibližně 16 tisíc obyvatel. Skoro polovinu území města zaujímají horské lesy. Město je ideální na poklidné procházky a relaxaci. Ze západu se nad Ustroní tyčí hora Velká Čantoryje ve výšce 995 m n. m. Hora je spojená se čtvrtí Polana sedačkovou lanovkou. Na východ od města se nachází hora Rovnice, kde můžete navštívit jeden z dochovaných lesních kostelů z dob protireformace.

Zábavní horský park Równica

Užijte si zábavu pro celou rodinu v horském parku Równica. Nasedněte na 800 metrů dlouhou bobovou dráhu a projeďte se horskou scenérií. Navštivte 7D kino nebo kino se zaobleným plátnem. Během promítání se vrátíte zpátky v čase o miliony let, dozvíte se proč vyhynuli dinosauři. Dále můžete vidět erupci sopky nebo se vám naskytne pohled na sluneční soustavu z vesmíru. Park se nachází na vrcholu hory Równica tyčící se ve výšce 885 metrů nad mořem. Určitě nezapomeňte také ochutnat lokální speciality v místní restauraci.

Rezydencja Adriano SPA

Świerkowa 1, Ustroń
Polsko

+48 502 743 084

recepcja@adrianospa.net

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 20 zł/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno