Rezydencja Adriano Spa *** objevíte v údolí mezi kopci Czantoria a přírodním parkem Slezské Beskydy v hraničním trojúhelníku Polska, Česka a Slovenska. Díky své výhodné poloze blízko lázeňského městečka Ustroň vám připraví zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Ubytujte se v jednom z elegantních dvoulůžkových pokojů a každý den si dopřejte chutnou snídani i dvouchodové večeře s nápojem. Pobyt vám zpříjemní také vstup do hotelového wellness se saunou a relaxační vířivkou, sleva na masáž či v hotelové restauraci.

O ubytování

Rezydencja Adriano Spa *** se nachází v lázeňském městečku Ustroň na jihu Polska, pouze 14 km od hranic s Českem. Přímo vedle hotelu se tyčí hora Velká Čantoryje (995 m n.m.), kterou můžete prozkoumávat po lyžařských sjezdovkách i turistických trasách. Vyveze vás na ni také lanovka vzdálená jen 200 m od hotelu. Přímo v Ustroni najdete celkem 16 lázeňských budov s bohatou nabídkou procedur. Navštivte například lázně Medical & SPA Prestige Club (4 km) a dopřejte si relax v saunovém světě nebo během masáží. Příjemnou procházkou kolem řeky Visly dojdete do lesní zoo Niespodzianek (5 km). Nedaleké historické město Bílsko-Bělá (30 km) nabízí malebné secesní jádro a mnoho gotických, renesančních a barokních staveb. Nejvýznamnějšími památkami jsou zámek s regionálním muzeem a katedrála sv. Mikuláše.

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování v elegantním dvoulůžkovém pokoji. Kromě pohodlné postele v něm najdete televizi, WiFi připojení a samozřejmě také vlastní koupelnu.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace Adriano Spa nabízí speciality polské i mezinárodní kuchyně. Ráno načerpáte energii na snídani ve formě bufetu. Během dne si můžete vybírat pokrmy z jídelního lístku. Večer se v hotelové restauraci podávají dvouchodové večeře s nápojem.

Kde budete relaxovat?

O dokonalé uvolnění vašeho těla i mysli se během pobytu postará wellness s vířivkou a finskou saunou. Dopřát si můžete také širokou škálu masáží a kosmetických procedur.

Rezydencja Adriano SPA

Świerkowa 1 , Ustroń
Polsko

+48 502 743 084

recepcja@adrianospa.net

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 20 zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,8 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Město Ustroń Tip na výlet

Ustroń je malebné lázeňské městečko v jižním Polsku ve Slezských Beskydech. Město čítá přibližně 16 tisíc obyvatel. Skoro polovinu území města zaujímají horské lesy. Město je ideální na poklidné procházky a relaxaci. Ze západu se nad Ustroní tyčí hora Velká Čantoryje ve výšce 995 m n. m. Hora je spojená se čtvrtí Polana sedačkovou lanovkou. Na východ od města se nachází hora Rovnice, kde můžete navštívit jeden z dochovaných lesních kostelů z dob protireformace.

Více informací
Dream park - Velké Ochaby
Zábavní horský park Równica
Zábavní centrum Polanka Pod Czantorią