Až přijde čas vyrazit ven, využijte 20% slevu na vstup do termálního komplexu Term Gorący Potok a ponořte se do bazénů s vodou z termálních pramenů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (antonin B.)

Vše bylo v naprostém pořádku, personál vždy na naše dotazy nam poradil, /doprava do Zakopaneho/.

Vynikající (Jaroslava S.)

Prostředí hotelu odpovídalo fotkám. Personál milý. Strava vynikající. Jen večeře byly od 16h-19h. Pokud jsme chtěli vyjet odpoledne ven, museli jsme se vrátit do 18:30, aby na nás zbylo nějaké jídlo. Málem jsme večeři nestihli v den příjezdu.. :) Pokoje čisté s varnou konvicí. Balkon + 2 židle. Sjezdovka hned vedle hotelu, ale je jen pro začínající lyžaře. Asi km dál, je sjezdovka pro dobré lyžaře.

Vynikající (Silvie M.)

Hotel příjemný, čistý, zaměstnanci ochotní a milí, opravdu veliký výběr jídla, formou švédského stolu. Příroda a okolí opravdu nádherné.

Vynikající (Ludmila W.)

Vše bylo dle nabídky, super! Služby perfektní, pobyt odpovídal popisu, strava úžasná, personální hotelu velice ochotný!

Vynikající (Robert P.)

Super pobyt. Výborne a bohaté raňajky aj večera. Čistota v hotely príjemný personál.

Vynikající (Petra T.)

Popis hotelu odpovídal realitě, naprostá spokojenost. Vše, co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi, bohužel nevyužili vzhledem k počasí (mělo by se zohlednit roční období a nabídka kuponů - např. jízda na kole v nynějším počasí). Polské vouchery obsahovali např. kupón na saunu, což by nebylo od věci. Jídlo - stravování, catering velká spokojenost. Wellness - využití jacuzzi, vše v pořádku, Skvělé osazení recepce, doporučily výlety, servis v jídelně se staral nepřetržitě. Vřele doporučujeme tento hotel! Výlety - centrum Zakopane, Czarny potok - thermaly.

Vynikající (Kristina Z.)

Hotel je malý, krásny, príjemný a útulný. Popis zodpovedá skutočnosti. Strava výborná, domáca, jacuzzi super, s krásnym výhľadom.

Vynikající (Svetlana ?.)

Velmi příjemné prostredie, výborná strava, přístup personálu velmi dobrý. Vsetko zodpovedalo popisu.

Vynikající (Jaroslava ?.)

Zpracování prezentace, kupón v pořádku i využití zákaznické podpory - ochota, vstřícnost a srozumitelnost. S pobytem, službami, personálem: velká spokojenost, vše odpovídalo nabídce, doporučuji.

Vynikající (Michaela V.)

Vše bylo v pořádku - personál, jídlo, vířivka, okolí i pokoj. Děkujeme a doporučujeme!