• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Oceňovaný hotel s pohádkovým výhledem

Chcete dovolenou s nadhledem? Co takhle výhled na Polské Tatry? Hotel Redyk Ski&Relax *** se nachází v nejvýše položeném městečku Ząb v Polsku v nadmořské výšce 1 023 m n. m. Nádherné panorama Tater vás zde bude provázet od ranního probuzení. Ubytovaní budete v komfortních pokojích vybavených vlastní koupelnou, klimatizací, televizí a miniledničkou, většina pokojů má navíc i balkón.

V hotelu se setkává tradiční architektura s moderním zázemím. Toto klidné a službami nabité místo již získalo mnoho ocenění, například Travellers´Choice 2016 od TripAdvisor, Certifikát Kvality 2015 od TripAdvisor nebo zlatou medaili od portálu Hotels.com.

Během pobytu vás čeká bohatá polopenze. Místní restaurace se může chlubit regionálními oceněními a zařazením do žebříčku POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2011.


Nekonečná relaxace a aktivní vyžití

Součástí balíčku je i vstup do hotelového wellness. Uvolníte se při koupeli ve vířivce a prohřejete své tělo v sauně.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva S.)

Pestrý výber jedla k raňajkam aj k večeri, veľmi chutné krajové špeciality. Personál milý a ochotný. Hotelové izby čisté a útulné. Je to nie velký hotel, ktorý má jednu jakuzzi a dve malé sauny a ponúka masérske služby. Ponúka zľavy do iných miest : Termo Chocholovo atď. Spokojnosť, s miestom aj s personálom.

Vynikající (Ota F.)

Vše bylo výborné a odpovídající popisu a očekávání.

Vynikající (Petr S.)

Pěkný hotel, čisté pokoje, příjemný personál a dobré jídlo. Spokojenost.