Miskolc Tapolca jsou nejoblíbenější maďarské jeskynní lázně s léčivou termální vodou. Hotel Kitty *** leží pouhých několik kroků od nich a nabízí vám celodenní vstup do lázní i pohodlné ubytování. Kromě snídaně či polopenze vás v hotelu čeká také drink na uvítanou.

O ubytování

Hotel Kitty *** najdete v Miskolci, česky Miškovci, které je třetím největším městem v Maďarsku. Díky své poloze nadchne milovníky turistiky, historie, ale také ty, kteří se na pobyt vydali za relaxací. Kam se vydat přímo v Miskolci? Na vrcholku kopce Avas (7 km) najdete kouzelný kostelík, který je nejstarší stavbou ve městě. Za procházku však stojí také hlavní bulvár, ulice Széchenyi István (7 km), se spoustou obchodů, kaváren a zajímavých budov jako je řecký pravoslavný kostel či Národní divadlo. Pokud máte rádi archeologii a umění, nenechte si ujít Muzeum Otto Hermana. Působivou památkou je též vyřezávaný dřevěný kostel v transylvánském stylu. Zajímavá je také úzkorozchodná lesní železnice z roku 1920. Turistická trasa, kterou vlak jezdí, vede z Miskolce, přes Lillafüred až do Garadna. S dětmi určitě nevynechejte návštěvu místní Zoologické zahrady (18 km), adrenalinovou projížďku na bobové dráze či Adventure park. K hlavním lákadlům Miškolce patří i termální lázně. Ty jsou tu hned dvoje - unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca a Ellipsum Adventure.

V zimě si užijte vánoční trhy, ty v Miskolci jsou jedny z nejkrásnějších v Maďarsku. Kromě tematické výzdoby vás tu čekají stánky s rukodělnými výrobky, dobrým jídlem i pitím.

Na výlet se určitě vydejte na gotický hrad Diósgyör (12 km) pocházející ze 13. století. V rámci prohlídky uvidíte největší rytířskou síň ve střední Evropě i hradní kapli sv. Hedviky. Působivou stavbou je i zámecký hotel Palota a jeho visuté zahrady. Palota (19 km) se nachází nad jezerem Hámori, v zahradách jsou pak krásné potoky, květiny, sochy a také největší maďarský vodopád Szinva. Byl vybudován umělě a je vysoký 20 metrů.

Velkým lákadlem této oblasti je Národní park Bukové hory (15 km), který je největším NP v Maďarsku, a nedaleké pohoří Mátra. Obujte si pohorky a zdolejte alespoň část, ze 400 km dlouhých turistických tras. Čekají vás úchvatné výhledy na okolní hory, krasová jezera i vodopády. Na dosah je také městečko Lillafüred (20 km) s krasovými jeskyněmi, které je možné navštívit.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, minibarem, trezorem, telefonem a vlastní koupelnou s fénem. Některé dvoulůžkové pokoje mají také možnost přistýlky.

Vybrat si můžete také dvoulůžkový pokoj Panorama s možností přistýlky, který je prostornější než standardní pokoje. Jeho dominantou je stěna s ohromným oknem a nádherným výhledem.

K dispozici je také luxusní dvoulůžkový apartmán typu Suite. Jedná se o dvoupodlažní apartmá s balkonem o velikosti 50 m². V přízemí je umístěna obývací místnost a koupelna s rohovou vanou, v patře se nachází ložnice s pohodlnou manželskou postelí. Součástí vybavení je klimatizace, WiFi připojení, LCD televize, minibar a trezor. Díky umístění ve věži hotelu se jedná o velmi romantické apartmá, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s terasou si ráno vychutnáte snídani ve formě bufetu. V případě polopenze se těšte také na 3chodové menu.

Kde budete relaxovat?

Hotel své vlastní wellness centrum nemá, během pár minut se ale dostanete do unikátních jeskynních lázní Miskolc Tapolca s léčivou termální vodou. Ve vnitřní části si zaplavete ve 2 termálních a římském bazénu, bazénu pod hvězdnou oblohou či jeskynním bazénu. Venkovní část nabízí 3 dětské bazény, zážitkový jezerní bazén a plavecký bazén. V areálu o ploše 3,6 ha najdete také 2 finské sauny, 3 infrasauny, parní lázeň, nabídku masáží a relaxační procedury.

Hotel Kitty ***

Hotel Kitty ***

Pazér István stny , Miskolc
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lázní
90 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,7 km