Hotel Fortuna *** v oblíbené lokalitě Miskolc Tapolca stojí jen 400 metrů od stylových jeskynních lázní. Neomezeně můžete využívat i hotelové wellness s vířivkou a saunami, čeká vás také polopenze a možnost zapůjčení Nordic Walking holí.

O ubytování

Hotel Fortuna *** se nachází v klidné části lázeňského města Miskolc. Pouhých pár minut chůze od hotelu leží unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca (400 m). Dále můžete navštívit hrad Diósgyőr (10 km), zoologickou zahradu (13 km) nebo malebnou zahradu Népkert (6 km). Nedaleké Bukové hory jsou protkány turistickými trasami, a tak je možné jejich krásy objevovat při výletech pěšky i na kole.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje disponují klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, trezorem, minibarem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace s příjemnou zahrádkou nabízí hostům pokrmy z čerstvých lokálních surovin, které jsou upraveny šetrným způsobem. Ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se můžete těšit na večeře podávané bufetovou nebo servírovanou formou. Oblíbený drink a lehké občerstvení vám rádi připraví v kavárně.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete v hotelovém wellness, kde najdete vířivku, infra a finskou saunu, zážitkové sprchy i odpočinkovou zónu. Součástí wellness je také sluneční terasa s přístupem do zahrady. Zpříjemnit den si můžete některou z nabízených masáží. K dispozici je také solárium.

Fortuna Hotel ***

Fortuna Hotel ***

Csabai út 2 , Miskolctapolca
Maďarsko

+36 46 432 345

fortuna@fortuna-hotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Baby friendly
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,7 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Jeskynní lázně Miskolctapolca

Jeskynní lázně MiskolctapolcaTip na výlet

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit místní unikátní termální vodou o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů.

V lázních najdete:

  • 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C
  • Římský bazén v jeskyni
  • Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Dětský bazén
  • 3 venkovní dětské bazény
  • Otevřený zážitkový jezerní bazén
  • Otevřený mušlový plavecký bazén

Místní termální voda pomáhá zejména při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 600–3 600 HUF podle sezóny.

Více informací
Termální lázně Ellipsum Adventure
Termální lázně Ellipsum Adventure
Město Miskolc
Město Miskolc
Bobová dráha Miskolctapolca
Bobová dráha Miskolctapolca