Odpočiňte si ve vyhlášeném lázeňském městě Györ. Golden Ball Club Wellness Hotel & Spa **** nabízí chutnou polopenzi v místní irsky laděné restauraci a krásné prostorné wellness centrum s velkým bazénem, vířivkou a saunami. Přijeďte se zrelaxovat.

O ubytování

Hotel Golden Ball Club **** se nachází ve středu malebného města Györ, na kraji parku Eötvös. Centrum města je plné barokních památek a dominuje mu věž biskupského hradu a paláce Püspökvár (1 km). Vyhlášené termální lázně Rába Quelle (1 km) rozprostírající se na soutoku řek Rába a Mošonský Dunaj nabízí nádherné panoramatické výhledy na historické centrum. Nedaleko Györu najdete i lokalitu UNESCO – Pannonhalmské arciopatství (22 km) se zahradou s mnoha druhy vzácných květin. Nádhernou přírodu chráněné krajinné oblasti Szigetköz (30 km) můžete objevovat při výletech pěšky, na kole, na lodi i z koňského sedla.

Kde budete spát?

Ubytováni budete na elegantním dvoulůžkovém pokoji. K jeho vybavení patří klimatizace, LCD televize, WiFi připojení, minibar, trezor a vlastní koupelna se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci nabízejí speciality tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně. Vychutnáte si zde snídaně a večeře podávané bufetovou nebo servírovanou formou. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku.

Kde budete relaxovat?

O dokonalý odpočinek se postará wellness centrum. Čeká v něm na vás zážitkový, odpočinkový a dětský bazén. O perfektní prohřátí se v saunovém světě postarají finská, infračervená a parní sauna. Využít můžete také solné komory a samozřejmě relaxační zóny s lehátky.

Něco navíc

Aktivní jedinci ocení klimatizované hotelové fitness centrum o rozloze 250 m². K dispozici jsou i služby trenéra a výživové poradenství. Navíc zde najdete i 3 kurty na squash.

Golden Ball Club Wellness Hotel & Spa ****

Szent István út 4. , Győr
Maďarsko

+36-96/618-100

info@goldenball.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Město Györ Tip na výlet

Město tří řek, maďarské průmyslové město Györ, leží na soutoku řek Mošonský Dunaj, Rába a Rábca zhruba v polovině cesty mezi Vídní a Budapeští. Jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období, protože má co nabídnout z každé sféry - může se pochlubit skvělými termálními lázněmi, bohatou historií, krásnou přírodou, restauracemi s maďarskými specialitami a rozmanitými kulturními akcemi.

Co nesmíte v Györu vynechat?

  • Vydejte se na procházku do nejhezčího barokního náměstí ve městě, Bécsi kapu tér (U Vídeňské brány).
  • Zase nejhezčí barokní dům ve městě je jednoznačně Opatský dům z 18. století.
  • Na náměstí Széchenyi tér stojí dvě dominantní věže jezuitského kostela sv. Ignáce z Loyoly, který byste také neměli obejít bez povšimnutí.
  • I v Györu si můžete odpočinout v lázních - vyvěrají tu totiž jako v mnoha dalších maďarských městech termální a léčivé prameny; proto jsou zde lázně.
  • Na procházku do zeleně uprostřed města zamiřte do parku Batthyány tér.
Více informací
Xantus János ZOO
Westy Hajó
Lázně Mosonmagyaróvár