Zajeďte si do Danubius Hotelu Bük **** a vychutnejte si all inclusive stravování i vstup do hotelového wellness s bazény, vířivkou, saunami a solnou jeskyní. Kousek to budete mít také do vyhlášených lázní Bükfürdo. Dítě do 6 let má navíc v pobyt s vámi zdarma.

Lázně Bükfürdo Tip na výlet

Lázně Bük patří k celosvětově známým lázním a jsou druhé největší v Maďarsku. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů a nechybí ani saunový svět a prostory pro relaxaci. Celodenní vstupné je cca 3 750 HUF.

Areál lázní se rozprostírá na 14 ha a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m², v bazénech je léčivá termální voda o teplotě 23 - 38 °C. Místní voda je vhodná při různých léčbách (poruchy pohybového ústrojí, poúrazová terapie, zažívací potíže, ...).

Vnitřní a vnější bazénový lázeňský komplex má více jak 32 bazénů s termální vodou, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproud a tobogán. Nechybí dětský bazén, brouzdaliště, bazén s atrakcemi a další.

Ve Světě saun najdete tepidárium, parní lázně, infra a finskou saunu, aromatickou i venkovní saunu. Využijte i ochlazovací bazén, vířivku a Kneippův bazén.

Více informací

Přepychová dovolená v maďarských termálech

Vyzkoušejte luxusní Danubius Hotel Bük ****. Tento hotel se nachází v nádherné lokalitě světoznámých lázní Bükfürdo a uspokojí touhy i těch nejnáročnějších hostů.

V hotelu budete ubytováni v jednom ze 197 klimatizovaných pokojů s balkónem, TV, minibarem, telefonem a vlastní koupelnou s vanou a fénem. Na vyžádání jsou k dispozici bezbariérové pokoje a pokoje s antialergenním vybavením.

All inclusive - ať se nemusíte o nic starat

Hotel potěší milovníky gastronomie. Po celou dobu pobytu se můžete těšit na bohatou stravu formou all inclusive. Budete mít postaráno nejen o snídaně, obědy, večeře, ale také o svačinky (sladké i slané) a nápoje během celého dne.

Dopřejte si pořádný odpočinek

Užijte si dovolenou se vším všudy. V ceně pobytu máte neomezený vstup do wellness centra, ve kterém na vás čeká vnitřní zážitkový bazén, venkovní plavecký a zážitkový bazén, vířivka, sauna, pára, solná jeskyně i relaxační místnost.

Zážitek také pro děti

A aby toho nebylo málo, hotel nezapomněl ani na ty nejmenší. Pro děti jsou zde připraveny programy plné zábavy. Za příplatek je možné zapůjčit Xbox, Nintendo Wii a další.

Danubius Hotel Bük ****

Európa út 1, Bük
Maďarsko

+36-94-889-400

buk.sales@danubiushotels.com

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Bük

Když se řekne Bük, obvykle se každému vybaví termální lázně. I mimo tuto hlavní turistickou atrakci jde však o město přímo tepající životem. Historie města sahá až do 13. století, z čehož vyplývá přítomnost mnoha zajímavých památek a také zdejší příjemná atmosféra. Maďarské speciality v místních restauracích jsou jejím příjemným doplněním.

Zámek Fertőd

Zajímavým cílem rodinného výletu může být největší maďarský zámek Fertőd. Krásná barokní budova z roku 1770, které se přezdívá „maďarský Versailles“, byla domovem slavného knížete Esterházyho i věhlasného hudebního skladatele Josepha Haydna, jenž mnoho let dirigoval místní orchestr. Dnes je na zámku veřejnosti přístupné muzeum.

Park Napsugár

V tomto jedinečném zábavním centru si přijdou na své děti i dospělí. Zatímco vy si zde můžete zahrát bowling a dát si do těla ve fitness či na squashi, pro vaše děti je připravená obrovská herna plná prolézaček, skluzavek a dalších lákadel. Park Napsugár je tedy ideálním místem, kam vyrazit s celou rodinou a užít si den plný pohybu.