• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Danubius Health Spa Resort Bük**** disponuje 200 klimatizovanými pokoji s balkonem, vlastním sociálním zařízením s vanou a fénem. Součástí vybavení je TV, minibar a telefon. K dispozici jsou kuřácké i nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje a pokoje s antialergickým vybavením pro alergiky.

Relax si užijete ve vnitřním a venkovním plaveckém bazénu, vnitřním termálním bazénu, ve vířivce, parní sauna, sauna, vnitřní a venkovní zážitkové bazény s masážními tryskami. Při relaxu si můžete zahrát třeba šachy nebo karty (vše součástí wellness).

Za teplého můžete odpočívat na slunečné terase a zahradě. K využití je dále fitness, od pondělí do pátku sportovní hodiny, nordic walking, animační programy, kadeřník, pedikúra, beauty procedury, masáže a další.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petr V.)

Byli jsme podruhé a rádi pojedem zase. Vše ok.

Skvělé (Petr T.)

Byl jsem již opakovaně, prostředí skvělé, pobyt odpovídal, ani jsme nezaregistrovali provádění stavebních úprav v hotelu, obdrželi jsme vše. Strava luxusní, wellnes perfektní. Personál v pořádku, jen již po 22.00 hodině neměl zájem obsluhovat.

Skvělé (Stanislava L.)

Hotel jsme navštívili již podruhé, vyhovuje nám domácí atmosféra. Jídlo v restauraci je velmi dobré, stále doplňované, obsluha vstřícná. Bazény slouží jen hotelovým hostům, a tak se nám nikdy nestalo, že by bylo přeplněno. hotel nabízí masáže, ty jsme zatím nezkoušeli.