Danubius Hotel Bük ****

Danubius Hotel Bük ****

Európa út 1, Bük
Maďarsko

Provozuje společnost:
Danubius Hotels Zrt. IČ: 01-10-041669


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 30 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 7 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
1,2 km

O ubytování

Luxusní Danubius Hotel Bük **** najdete v nádherné lokalitě nedaleko maďarských světoznámých lázní Bükfürdo (800 m). Hned vedle lázeňského areálu se navíc rozkládá jedno z největších golfových hřišť v Maďarsku. Milovníci nejrůznějších aktivit si jistě užijí i návštěvu zábavního parku Napsugár (3 km) nebo lezeckého centra Crystal Tower Adventure Park (1,5 km).

Na výlet si vyrazte do nedalekého Sárváru (22,8 km), kde si můžete prohlédnout hrad Nádasdy, jehož historie je propojená i se slavnou hraběnkou Báthoryovou, arboretum, neoklasicistní luteránský kostel nebo krásný katolický kostel sv. Ladislava. S dětmi můžete vyzkoušet lanové centrum Sárvár Adventure Park (24,9 km) se 120 překážkami, lezeckou stěnou či lukostřelbou.

Za návštěvu stojí také město Szombathely, (26,3 km) označované za nejstarší v Maďarsku. Není tak náhodou, že vás zde uchvátí především historické památky – katedrála Templom tér coby největší barokní kostel v zemi, Chrám bohyně Isis z 2. století našeho letopočtu, Biskupský palác z 18. století, krásné Kámonské arboretum nebo skanzen Vasi Múzeumfalu.

Kde budete spát?

V hotelu budete ubytováni v jednom ze 196 útulných, klimatizovaných pokojů. Každý pokoj je disponuje televizí, telefonem, minibarem, balkónem a vlastní koupelnou. Na vyžádání jsou k dispozici bezbariérové pokoje a pokoje s antialergenním vybavením.

  • Pokoje Superior jsou plně renovované, stále si ale udržují dobové ladění interiéru. I zde máte na výběr mezi manželskou postelí a oddělenými lůžky, není také problém přidat přistýlku pro dítě nebo třetí osobu. Koupelna je v tomto případě vybavená prostorným sprchovým koutem.

  • Pokoje Executive odbočily od historického stylu a jejich interiér je plně moderní. Těšit se můžete na pestré barvy a prémiové materiály. K dispozici budete mít vlastní koupelnu s prostornou sprchou a pokoje umožňují přistýlku. Můžete si také vybrat, zda chcete spát na dvoulůžku, nebo preferujete dvě samostatné postele.

Na čem si pochutnáte?

Hotel rozhodně potěší milovníky gastronomie. Po celou dobu pobytu se můžete těšit na bohatou stravu formou all inclusive, která se podává v restauraci Nils Holgersson se specializací na maďarskou i mezinárodní kuchyni. Budete mít postaráno nejen o snídaně, obědy, večeře, ale také o svačinky (sladké i slané) a nápoje během celého dne - minerálka, džusy, káva, čaj, ale také pivo a víno. K dispozici je také terasa a bar v hale i na zahradě.

Kde budete relaxovat?

Přímo v hotelu na vás čeká parádně vybavené, moderní wellness centrum. Co v něm najdete?

  • Vodní svět: vnitřní plavecký bazén (15x8 m, 26-28 °C), venkovní plavecký bazén (20x10 m, 25-26 °C), vnitřní/venkovní zážitkový bazén o velikosti 170 m² s masážními prvky a tryskami (32-36 °C), vířivka, finská a parní sauna

  • Renovovaný Saunový svět o ploše 250 m²: finská sauna (80-90 °C), bio sauna (50-60 °C), infra sauna (45-55 °C), parní sauna (40-60 °C), vířivka, ledopád, odpočívárna, terasa

  • Nechybí ani fitness centrum, salón krásy a bohatá nabídka různých procedur – užijte si třeba kosmetiku, thajské masáže, pedikúru, relax v solné jeskyni a další.

Cestujete s dětmi?

A aby toho nebylo málo, hotel nezapomněl ani na ty nejmenší. Pro děti jsou zde připraveny programy plné zábavy, ale také dětský vodní svět s velkým zážitkovým bazénem s vodními atrakcemi (110 m²) a 2 brouzdališti (36 a 20 m²), venkovní hřiště, vnitřní herna pro starší děti (193 m²) s videohrami a dětský koutek pro nejmenší (69 m²)