Ubytování v  hotelu, který je v harmonii s přírodou

Hotel se nachází uprostřed lesů v přírodní rezervaci Šoproň. Nedaleko je také Neziderské jezero a zámek Esterházy. Do hotelu se dostanete za 2,5 hodiny z Brna a zhruba za 4 hodiny z Prahy.

Všechny pokoje jsou komfortně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, ledničku, fén a TV. Klidně s sebou vezměte i svého čtyřnohého miláčka, hotel je totiž "pet friendly".

Gastronomický zážitek pro všechny

Restaurace nabízí tradiční domácí či mezinárodní kuchyni. Při pobytu si pochutnáte na bohaté snídani, polévce (13:00 - 14:00 hodin) a večeři (18:00 - 21:30 hodin) formou bohatého bufetu nebo 4 chodů (předkrm, polévka, výběr ze tří hlavních jídel, salát a dezert formou bufetu) dle obsazenosti hotelu.


V hotelu je v českém jazyce k dispozici informační brožurka, informační tabule a menu v hotelové restauraci. Na pokoji navíc oceníte televizní kanál v českém jazyce.


Wellness relaxace neomezeně

K vybavení wellness centra patří plavecký bazén, vířivka jacuzzi, finská sauna, profesionálně vybavené fitness centrum s kardio zónou a posilovacími stroji.  V případě zájmu můžete využít fitness programy hotelu nebo služby Beauty centra (za příplatek).

Dodatečné info

 • Děti do 5,9 let zdarma na přistýlce/v postýlce včetně polopenze a služeb.

 • Děti do 11,9 let 17 €/noc na přistýlce včetně polopenze a služeb.

 • Děti od 12 let 32 €/noc na přistýlce včetně polopenze a služeb.

 • Maximální obsazenost pokoje Standard je 2 dospělé osoby + 1 dítě (v postýlce, anebo na přistýlce).

 • Místní poplatek 1,5 €/osoba od 18 let/noc.

 • Pokoj Superior 10 €/pokoj/noc.

 • Zapůjčení županu 700 HUF/pobyt.

 • Kupón není možné uplatnit v těchto termínech 15.3. - 17.3., 19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6., 31.10. - 3.11.

 • V termínu 2.6. wellness centrum v 1. patře zavírá ve 20:00 z důvodu údržby.

 • V termínu 3.6. - 4.6. bude wellness centrum (bazén, vířivka, finská sauna) uzavřeno z důvodu údržby. V tyto dny můžete využít infrasaunu v 1. patře (8:00 - 20:00 hodin, doporučujeme rezervaci předem) a finskou saunu v 6. patře (9:00 - 18:00 hodin) zdarma.

 • V termínu 5.6. bude wellness centrum (bazén, vířivka, finská sauna) otevřeno od 14:00 hodin.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Pokud kupujete kupón bez termínu, ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.

 • Poté, co si koupíte kupón bez rezervace termínu, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (patrícia garajová G.)

Spokojnosť, milý personál, ochotný. Nemali sme župany v izbe - doplnili. Ochotne informovali o veciach.

Skvělé (2 D.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Je vidět, že hotel již není nejnovější (nábytek a celkové prostředí). Hotel bych hodnotila jako nadprůměrný. Líbilo se nám hlavně okolí hotelu. Je totiž zasazen do krásné přírody. Co se týká jídla - měli jsme polopenzi. Snídaně bohaté. V podstatě na co si vzpomenete. Večeře byli také bohaté, ale bohužel nám scházela trošku lehčí jídla. Byla hodně smažená jídla a maďarská kuchyně. Musím ale pochválit, že jsme jednou k večeři v pátek chytli grilování a to bylo super :-) Co nás dále překvapilo a ne zrovna mile, je že k večeřím nebylo pití. Pouze za příplatek, který jste pak zaplatili při odjezdu. Co se týká pokoje, vše bylo v pořádku. Vlastní balkon směrem k lesu byl super. Wellness jsme si též užili. Výřivka byla pořád plná, ale bazén ve kterém se dá tak nějak plavat a sauna byli super. Vyzkoušeli jsme i fitness a taky stačí. Pár kardio strojů + pár posilovacích a sál na tanec či protahování na podložce. Parkování u hotelu bylo v pořádku. Dost místa bylo všude. Co se týká výletu do okolí hotelu. Krásné je centrum Soproně, ale také vyhlídka kousek směrem do kopce od hotelu. Jde se tam cca 15-20min, ale je to trošku kopcovité. Nicméně výhled je krásný. V období, kdy jsme absolvovali pobyt v tomto hotelu jsme byli evidentně nejmladší (je nám cca 25 let). Věkový průměr bychom odhadli na 70+, takže je třeba se na tuto skutečnost také připravit.

Vynikající (Martin S.)

Už to, že do zmiňovaného hotelu jezdíme opakovaně, hovoří za vše. Ubytování, strava, personál - vše v naprostém pořádku a v neposlední řadě lokalita, půlhodinka za Vídní. Ideál.

Tipy na výlet

Lázně Hegykő

Lázně Hegykő

Lázně Hegykő nejsou mezi zahraničními turisty tolik známé, pokud tedy hledáte termály, ve kterých bude minimum lidí a nebudete se muset mačkat s ostatními hosty v bazénech, určitě vyrazte právě sem.

Lázně jsou otevřené každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Léčivá termální voda o teplotě až 55 °C tryská z hloubky 1 434 m, obsahuje především hořčík, jód, sodík a působí příznivě na problémy pohybového aparátu. Ideální je také například při rehabilitacích.

Areál má 7 bazénů, 3 bazény jsou v provozu celoročně (venkovní, krytý a wellness bazén).

V případě, že budete chtít v lázních strávit celý den, potěší vás, že vstupné je zde za velmi příznivé ceny (celodenní vstupenka pro dospělého vyjde na cca 5,7 €)

Vyhlídka Károly

Vyhlídka Károly

Celé město Šoproň jako na dlani budete mít z královské vyhlídky, kterou naleznete na jednom z kopců v místních rozlehlých lesích. Pokud se rádi odreagujete od městského ruchu v klidné přírodě s čistým vzduchem, rozhodně se na vyhlídku vypravte. Skvělý zážitek z pohodové procházky doplňuje krásný pohled na okolí.

Neziderské jezero

Neziderské jezero

Slunce odrážející se od vodní hladiny, krásná příroda a nespočet možností kulturního i sportovního vyžití, to je Neziderské jezero ležící na rakousko-maďarské hranici. Kolem jezera byste jen marně hledali typickou rakouskou hornatou krajinu, místo ovládají širé zelené pláně plné vinohradů. Neváhejte a dopřejte si tento netradiční pohled.