• Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v  hotelu, který je v harmonii s přírodou

Hotel se nachází uprostřed lesů v přírodní rezervaci Šoproň. Nedaleko je také Neziderské jezero a zámek Esterházy. Do hotelu se dostanete za 2,5 hodiny z Brna a zhruba za 4 hodiny z Prahy.

Všechny pokoje jsou komfortně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, ledničku, fén a TV. Klidně s sebou vezměte i svého čtyřnohého miláčka, hotel je totiž "pet friendly".

Gastronomický zážitek pro všechny

Restaurace nabízí tradiční domácí či mezinárodní kuchyni. Při pobytu si pochutnáte na bohaté snídani, polévce (13:00 - 14:00 hodin) a večeři (18:00 - 21:00 hodin) formou bohatého bufetu nebo 4 chodů (předkrm, polévka, výběr ze tří hlavních jídel, salát a dezert formou bufetu) dle obsazenosti hotelu.


V hotelu je v českém jazyce k dispozici informační brožurka, informační tabule a menu v hotelové restauraci. Na pokoji navíc oceníte televizní kanál v českém jazyce.


Wellness relaxace neomezeně

K vybavení wellness centra patří plavecký bazén, vířivka jacuzzi, finská sauna, fitness centrum s kardio zónou a posilovacími stroji.  V případě zájmu můžete využít fitness programy hotelu nebo služby Beauty centra (za příplatek).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Terézia P.)

Úplná spokojnosť, pekná izba, výborná strava. Mestská doprava z hotela do mesta. Mesto je veľmi pekné. Personál milý, ochotný. Poskytnuté všetko, čo bolo v kupóne. Okolie hotela je veľmi pekné. Welness menší.

Vynikající (Jiří ?.)

Hotelu byl umístěný v parku, prostředí bylo moc pěkné. Hotel odpovídal kategorii 3, bylo čisto, wellnes odpovídal popisu, strava pestrá, odpovídající i hotelu kategorie 3+ až 4. Centrum města bylo moc pěkné, překvapila nás jeho vylidněnost a malé, spíše žádné restaurace. Ty byly až v širčím centru. Je možné, že vše bylo ovlivněno termínem na konci listopadu.

Vynikající (jaroslav R.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Strava byla výborná, obsluha též a Fittness i Wellness jsme si užili. Doporučujeme všem tento pobyt.