• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v  hotelu, který je v harmonii s přírodou

Hotel se nachází uprostřed lesů v přírodní rezervaci Šoproň. Nedaleko je také Neziderské jezero a zámek Esterházy. Do hotelu se dostanete za 2,5 hodiny z Brna a zhruba za 4 hodiny z Prahy.

Všechny pokoje jsou komfortně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, ledničku, fén a TV. Klidně s sebou vezměte i svého čtyřnohého miláčka, hotel je totiž "pet friendly".

Gastronomický zážitek pro všechny

Restaurace nabízí tradiční domácí či mezinárodní kuchyni. Při pobytu si pochutnáte na bohaté snídani, polévce (13:00 - 14:00 hodin) a večeři (18:00 - 21:30 hodin) formou bohatého bufetu nebo 4 chodů (předkrm, polévka, výběr ze tří hlavních jídel, salát a dezert formou bufetu) dle obsazenosti hotelu.


V hotelu je v českém jazyce k dispozici informační brožurka, informační tabule a menu v hotelové restauraci. Na pokoji navíc oceníte televizní kanál v českém jazyce.


Wellness relaxace neomezeně

K vybavení wellness centra patří plavecký bazén, vířivka jacuzzi, finská sauna, profesionálně vybavené fitness centrum s kardio zónou a posilovacími stroji.  V případě zájmu můžete využít fitness programy hotelu nebo služby Beauty centra (za příplatek).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (věra B.)

Vše odpovídalo nabídce, spíš předčilo naše očekávání. Jsme rozhodnuti tento pobyt zopakovat.

Skvělé (Mária I.)

Pobyt zodpovedal popisu, dostali sme všetko ako bolo uvedené na kupóne, strava bola veľmi dobrá. Počas pobytu návšteva mesta Šopron a ZOO vo Viedni.

Skvělé (Květoslav H.)

Vzhledem k tomu, že byla moje návštěva tohoto hotelu letos už druhá v pořadí , tak si až na podivně hlučně ostudné chování účastníků autobusového zájezdu někde z Čech, tedy hlavně v jídelně, nemůžu opět na nic stěžovat. Standard odpovídal ceně, která je opravdu velmi slušná a určitě Vaší nabídky ještě letos využiji.