O ubytování

Penzion Tapolca Fogadó *** se nachází ve městě Miskolc pouhých 1 200 metrů od lázní Miskolc Tapolca. Zde se můžete těšit na opravdu výjimečnou relaxaci v prostředí jeskyní. Celoročně otevřené termální koupaliště Selyemrét je od penzionu vzdáleno 9 km. K dominantám města Miskolc patří gotický kostel Avas (5 km) nebo hrad Diósgyőr (9 km). Najdete zde také zoo (20 km) a zahradu Népkert obklopenou klasicistními domy. Krásy okolní přírody můžete poznávat na turistických trasách, které vedou například ke krápníkovým jeskyním Szeleta, Anna a Szent István (15 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve útulném dvoulůžkovém pokoji s dřevěnou podlahou i nábytkem. Každý pokoj je vybaven lednicí, kabelovou televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno se posilníte snídaní ve formě bufetu. Během dne si v restauraci Kemencés Kisvendéglő můžete ze široké nabídky specialit maďarské i mezinárodní kuchyně. Večer se zde podávají večeře. Některé večery atmosféru v restauraci zpříjemní živá hudba. Součástí penzionu také bar s terasou.

Tapolca Fogadó ***

Csabai út 36 , Miskolctapolca
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 1 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
7 km
Vzdálenost od lázní
1,3 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Jeskynní lázně Miskolctapolca Tip na výlet

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit místní unikátní termální vodou o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů.

V lázních najdete:

  • 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C
  • Římský bazén v jeskyni
  • Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Dětský bazén
  • 3 venkovní dětské bazény
  • Otevřený zážitkový jezerní bazén
  • Otevřený mušlový plavecký bazén

Místní termální voda pomáhá zejména při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 600–3 600 HUF podle sezóny.

Více informací
Termální lázně Ellipsum Adventure
Město Miskolc
Bobová dráha Miskolctapolca