O ubytování

Penzion Tapolca Fogadó *** se nachází ve městě Miskolc pouhých 1 200 metrů od lázní Miskolc Tapolca. Zde se můžete těšit na opravdu výjimečnou relaxaci v prostředí jeskyní. Celoročně otevřené termální koupaliště Selyemrét je od penzionu vzdáleno 9 km. K dominantám města Miskolc patří gotický kostel Avas (5 km) nebo hrad Diósgyőr (9 km). Najdete zde také zoo (20 km) a zahradu Népkert obklopenou klasicistními domy. Krásy okolní přírody můžete poznávat na turistických trasách, které vedou například ke krápníkovým jeskyním Szeleta, Anna a Szent István (15 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve útulném dvoulůžkovém pokoji s dřevěnou podlahou i nábytkem. Každý pokoj je vybaven lednicí, kabelovou televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno se posilníte snídaní ve formě bufetu. Během dne si v restauraci Kemencés Kisvendéglő můžete ze široké nabídky specialit maďarské i mezinárodní kuchyně. Večer se zde podávají večeře. Některé večery atmosféru v restauraci zpříjemní živá hudba. Součástí penzionu také bar s terasou.

Jeskynní lázně Miskolctapolca Tip na výlet

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit místní unikátní termální vodou o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů.

V lázních najdete:

  • 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C
  • Římský bazén v jeskyni
  • Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Dětský bazén
  • 3 venkovní dětské bazény
  • Otevřený zážitkový jezerní bazén
  • Otevřený mušlový plavecký bazén

Místní termální voda pomáhá zejména při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 600–3 600 HUF podle sezóny.

Více informací

Tapolca Fogadó ***

Csabai út 36 , Miskolctapolca
Maďarsko

46/562-215

kemences.tapolca@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen po domluvě s hotelem
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
7 km
Vzdálenost od lázní
1,3 km
Zastávka
0,4 km