Tapolca Fogadó ***

Tapolca Fogadó ***

Csabai út 36, Miskolctapolca
Maďarsko

46/562-215

kemences.tapolca@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 1 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
7 km
Vzdálenost od lázní
1,3 km
Zastávka
0,4 km

O ubytování

Penzion Tapolca Fogadó *** se nachází ve městě Miskolc pouhých 1 200 metrů od lázní Miskolc Tapolca. Zde se můžete těšit na opravdu výjimečnou relaxaci v prostředí jeskyní. Celoročně otevřené termální koupaliště Selyemrét je od penzionu vzdáleno 9 km. K dominantám města Miskolc patří gotický kostel Avas (5 km) nebo hrad Diósgyőr (9 km). Najdete zde také zoo (20 km) a zahradu Népkert obklopenou klasicistními domy. Krásy okolní přírody můžete poznávat na turistických trasách, které vedou například ke krápníkovým jeskyním Szeleta, Anna a Szent István (15 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve útulném dvoulůžkovém pokoji s dřevěnou podlahou i nábytkem. Každý pokoj je vybaven lednicí, kabelovou televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno se posilníte snídaní ve formě bufetu. Během dne si v restauraci Kemencés Kisvendéglő můžete ze široké nabídky specialit maďarské i mezinárodní kuchyně. Večer se zde podávají večeře. Některé večery atmosféru v restauraci zpříjemní živá hudba. Součástí penzionu také bar s terasou.