Recenze a hodnocení: Wellness Hotel Harmony **** (Vysočina)

5/5
(Celkem 6 hodnocení)Vynikající
Třešť, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 2. 2021
Vše bylo tak jak mělo. Spokojenost!
5/5  
(Jana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2016
Super pobyt, vše, co voucher nabízel, bylo splněno. Výborná strava, ochotný personál, příjemné ubytování, pouze okna do hlavní cesty - nevýhodou.Krásné okolí.
5/5  
(Zdeněk S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2016
vše na 100%, mile překvapeni komfortem, závěrem mužeme říct, že jsme měli v okolí známé, které jsme neviděli několik let a tak jsme si pobyt vylepšili i návštěvami, zkrátka stihli jsme vše
5/5  
(Lenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2016
Prostředí se nám velmi líbilo, strava také, hotel čistý, nový, krásný design, personál příjemný, jen okno jsme měli do trochu víc hlučné ulice, ale s tím se asi musí počítat.
5/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 6. 2016
Hotel byl naprosto skvělý, moderní, čistý, s příjemným a ochotným personálem. Restaurace báječná, snídaně bohaté, celkově úžasné prostředí. Jediné, co jsme bohužel neviděli, bylo telčské podzemí, které bylo z technických důvodů zavřené, ale to není chyba hotelu. Jinak byl balíček nabitý zábavou a velmi jsme si to užili, děkujeme!
5/5  
(Karel V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2016
Byli jsme nadšeni. Vším. Nenašli jsme jedinou chybičku. Pokoj byl perfektně vybavený. Poprvé za celou dobu našeho cestování v pokoji nic nechybělo. Personál byl úžasný, ochotný, milý, vstřícný. Jídlo skvělé. Celý areál hotelu, včetně venkovního prostoru, byl dokonalý. Luxusně, vkusně a moderně zařízený. Naší kanadští příbuzní, s kterými jsme hotel navštívili a kteří procestovali celý svět, byli také nadšeni.Wellness jsme nevyužili. Všechny ostatní nabídky byly zajímavé. ZOO Jihlava je velmi pěkná. Telč je krásné město. Bohužel náš pobyt byl krátký a nestihli jsme vše, co jsme měli naplánované. Snad příště znovu v tomto nádherném hotelu.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet