Recenze a hodnocení: Tremonti Hotel Karpacz **** (Polské Krkonoše)

4,9/5
(Celkem 23 hodnocení)Skvělé
Karpacz, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,9/5

Personál

4,9

Interiér hotelu

4,9

Lokalita hotelu

4,9

Strava

4,8

Služby hotelu

4,7
5/5  
(Vojtěch P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 12. 2023
Byli jsme spokojeni, parádně jsem si odpočinuli. Mimochodem, skvělé jídlo.
5/5  
(Ladislava V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2023
Vše bylo bez chyby. Moc se nám tu líbilo.
5/5  
(Michaela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2023
Pobyt jsme měli od středy do neděle. Středa a čtvrtek, než v pátek najelo více klientů do hotelu, byly služby wellness omezené ve smyslu, že nebyla teplota vody ve venkovním bazenu, teplota sauny a teplota výřivkystejně vysoká jako od pátka. Teplota v těchto prostorách byla nižší než jsme očekávali. A proto ten komfort z venkovního bazenu, vířivky a sauny nebyl tak příjemný jako od pátka do neděle. A protože tam jezdíme právě kvůli wellnes a venkovnímu bazenu v tomto podzimním čase, tak jsme nebyli celý pobyt spokojeni. Jezdíme tam i v týdnu brzo kvůli tomu, že tam není tolik lidí jako o víkendu a wellnes se dá užít klidněji, ale tentokrát ne splnil očekávání. Dále v jídelně byl neustále nedostatek příborů či další nádobí, takže člověk pořád jen oslovoval personál kvůli chybějícím skleničkám, lžičkám, mléku atd. Opět to bylo spíše od pátka do neděle, kdy najelo více klientů. Jinak úklid, počet ručníků na pokoji, teplota na pokoji to bylo vše na vysoké úrovni, s tím jsme byli naprosto spokojeni. I jsme ocenili, že jsme dostali pokoj, který jsme v objednávce požadovali. Dále jsme velmi ocenili možnost se ubytovat již přes web stránky hotelu .Přijeli dlouho a s malými dětmi, takže jsem ocenili rychlost ubytování. V podstatě jsme si vyzvedli kartičku od pokoje a bylo vše vyřízeno.
5/5  
(Věra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2023
Vše bylo perfektní včetně služeb a personálu
4/5  
(Radka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2023
Super
5/5  
(Zdeněk K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2023
Vyskytl se jeden problém a to s televizí, která nefungovala. Nabízeli nám jiný pokoj, ale s tím, že stejně mají jenom polské programy a tak jsme to odmítli. Jinak Karpacz je nádherný.
5/5  
(Jitka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2023
Dovolenou jsme si užili, dostalo se nám všeho, co bylo uvedeno na kupónu. Ubytování super, každý den chodila úklidová služba a dotazovala se, co potřebujeme doplnit. Co v hotelu chybí, tak to jsou háčky na ručníky v koupelně, byl tam pouze 1, což je pro vícečlennou rodinu málo a dále sušák na mokré plavky a ručníky, ty nebylo kde usušit. Vzhledem k tomu, že se jedná o wellness hotel, mělo by to být součástí vybavení. Součástí pokoje byla i kuchyňka, avšak zcela bez vybavení, žádné příbory, talíře. Na pokoji byl jen kávovar a předražený minibar. Wellness i venkovní bazén super (teplota vody 32°C). Stravování - snídaně i večeře probíhají formou bufetu, výběr je opravdu bohatý, ale pro mě jako alergika na lepek a mléko a navíc ještě s dalším dietním omezením, byl výběr zcela minimální. I když mi byla po emailové komunikaci přislíbena dietní strava, nabídnuta mi nebyla. U tak velkého hotelového komplexu bych už v dnešní době předpokládala i výběr stravy pro vegany či vegetariány. Na těchto pár maličkostí hodnotím pobyt velmi kladně.
5/5  
(Iveta V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2023
Moc se nám líbilo
5/5  
(Zdeněk T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2023
Příjemný pobyt, pohodlné ubytování, velké pokoje, v pokoji i linka s dřezem, varná konvice, kávovar...Strava dobrá. Bazény a wellnes volně přístupné téměř celý den. V okolí dost možností pro turistiku. Mohu doporučit.
5/5  
(Roman Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2023
Pobyt byl úžasným relaxem a odpočinkem Bazény s teplou vodou přes 30 stupňů, čisté, otvírací doba skvělá Stravování na vysoké úrovni, velmi dobře zajištěný bufet ráno i večer Personál velmi vstřícný, opravdu můžeme tento hotel doporučit
5/5  
(Jiří Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2023
Vše bylo v pořádku, moc se nám tam líbilo
5/5  
(Miroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2023
S pobytem jsme byli celkově velmi spokojeni, nebylo co vytknout.
5/5  
(Lucie U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2023
Za mě TOP hotel. Byli jsme zde už po druhé
5/5  
(Miroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2023
Krásný a hlavně velmi pečlivě udržovaný hotel, který je umístěný ve výborné lokalitě - ve středu Karpacze. Nabízí vše, co potřebuje jednotlivec, pár nebo celá rodina ke spokojenému pobytu. Ať už jenom odpočíváte, nebo potřebujete po sportovním výkonu dobře zregenerovat. Na recepci mluví polsky, anglicky, německy a možná i česky, já jsem používal samozřejmě polštinu, což je na pohodu a dostanete maximum informací.Auto můžete zaparkovat venku za 30 zlotých za noc nebo v podzemní garáži za 50 zlotých za noc, což dává smysl v zimě. Komplex je kompletně vnitřně propojený (skvělé!), tudíž není zapotřebí vycházet ven, všude se dostanete přes budovy, vše je perfektně označené a má to opravdu logiku.K dispozici jsou 2 vnitřní bazény - jeden pro dospělé (v pohodě si zaplavete) a jeden pro malé děti. Nechybí ani sauny - parní nebo klasická finská. Venku je další bazén - vyhřívaný na 31°C a k tomu jacuzzi nebo chcete-li vířivka s teplotou vody 34°C. Je tam také tzv. pool bar, takže si můžete koupit drink, alkohol nebo něco na zub.Jídlo je zde vynikající - bufetová snídaně (7-10h) a večeře (17-21h). Na snídani najdete čerstvé pečivo (housky, chléb, ...) včetně čerstvě dělaných croissantů, zákusky (domácí), vajíčka, omelety, salámy, sýry, zeleninu, musli, čerstvě dělaný jogurt, ovoce, vafle (uděláte si sami, k dispozici Nutella, džem, ...) a najdete zde také popcorn. K dispozici je kávovar s čerstvě mletou kávou a mlékem. Na večeři můžete očekávat výběr minimálně z 6 druhů teplých jídel nebo si můžete dát klasickou studénku - pečivo, sýr, salám, uzeniny. V nabídce jsou také 2 druhy polévky, které se mění každý den včetně menu. Ke snídani i večeři jsou nápoje v ceně - automat na džus (pomerančový, citrónový, limetka a čistá voda). Komu to nestačí (to bych se fakt divil), je k dispozici jídelní lístek kde lze objednat např. kvalitní pizzu, kterou Vám dělá kuchař přímo před vašimi oči v kamenné peci. Pokud chceš pivo nebo žena třeba vymýšlí, že by dala víno, také si ho koupíš. V podstatě nic není problém, jedině ten, že oči by jedli, ale nemáš to kde dát, pokud nemáš nafukovací žaludek.Na pokoji vše nové, udržované, k dispozici ručníky, osušky, župany. TV s programy přes internet a průvodcem hotelu včetně případné útraty. K dispozici rychlá Wi-Fi po celém hotelu (rychlost dostačující cca 250 Mbit/s). Je tam také mini lednice (minibar), akorát ceny jsou maxi, ale co už. Kávovar, kde jsou kapsle (doplňovány), minerálka, varná konvice a čaj.Teď nějaké to malé mínus. Na pokoji je nedostatek háčků na pověšení - pouze jeden jediný v koupelně! a také chybí alespoň obyčejný skládací sušák na prádlo. Prostě nemáš kde pověsit věci po túře, tréninku, sauně, bazénu atd. Prkotiny za pár drobných, ale citelně chybí.
5/5  
(Lucie U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2023
Pobyt byl luxusní. Určitě pojedeme znovu.
5/5  
(iva N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2023
Super
5/5  
(Vladimíra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2023
Moc jsme byly spokojené. Uvítalybychom typy na výlety nebo procházky.
5/5  
(Pavel R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 11. 2022
velice hezké
5/5  
(Kristýna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2022
Realita předčila očekávání.
5/5  
(Eva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2022
Krásný hotel umístěný v úžasné lokalitě města Karpacz, kousek od Národního parku. Hotel disponuje vším, co jako rodina potřebujete, vnitřní koutek, dva bazény, z toho jeden venkovní vyhřívaný, úžasné a snad nejlepší snídaně, co jsme kdy měli. Syn byl strašně smutný, když jsme z hotelu odcházeli. Určitě se rádi vrátíme. Eva Heun
4/5  
(Aleš P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
Pobyt byl nádherný, bylo to jako doma v bytě. Jediná nevýhoda byla, když se sešlo více lidí, tak se čekalo dlouho na večeři, třeba i přes hodinu. Problém byl hlavně v personálu, kdy jich bylo málo, pouze tři děvčata na celou restauraci, která objednávala, sbírala špinavé ze stolu, dělala za barem atd., prostě vše ve třech nejde stihnout.
4/5  
(Lucie B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2022
Vše bylo super. Jediné co bylo špatne, tak nefungoval loby bar ani pool bar. Když si chtěl dát člověk drink nebo kafe, měl smůlu. A v restaurci bylo mezi snídaní a obědem zavřeno. Večer se na drink čekalo dost dlouho.
5/5  
(Michaela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2022
Krásný moderní resort, který se nachází v krásné lokalitě. Bohužel však náš pokoj byl umístěn kousek od restaurace, takže bylo kolem pokoje dost rušno.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet