• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 180 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v penzionu se skvělým vínem

Penzion U Tří Jasanů se ukrývá v krásném prostředí jižní Moravy v obci Nový Šaldorf – Sedlešovice, která je považována za okrajovou část Znojma. Do Národního parku Podyjí jsou to jen 4 kilometry.

Ubytováni budete v útulném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou s vanou či sprchou.

Ve stylové hotelové restauraci si pochutnáte na domácí polopenzi, ale také na místním vínu z vinařství Hnanice a výborné kávě. Restaurace disponuje i terasou, letní zahrádkou a novým grilovacím srubem.

Relaxace ve wellness pro dva

Součástí balíčku je také odpočinek ve wellness centru přímo v penzionu. Je vám tu k dispozici finská sauna i parní komora. Slevu můžete využít na pobyt ve vířivce s podvodní masáží.

Kromě wellness je vám k dispozici úschovna kol. Za příplatek si kola můžete i vypůjčit.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ondřej D.)

Prostředí penzionu je pěkné a udržované a odpovídalo popisu pobytu. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. S poskytnutými službami: strava vynikající, wellness též vynikající, personál penzionu obětavý, slušný a vstřícný. Akorát máme k penzionu dvě výhrady a to, že na pokoji co jsme byli neni zásuvka na 220V v koupelně a všude moc vržou podlahy, jak na chodbách tak i v pokojích.

Dobré (Ota C.)

Personál si nás při příchodu do restaurace nevšímal. Když jsme se asi po 10 minutách nečinnosti obsluhy sami přihlásili u pultu, bylo pak všechno v pořádku. Jídlo bylo velmi dobré. Rovněž snídaně byly velmi bohaté a chutné. Jen ty džusy ze sáčků v automatech by se měly přestat používat. Jde ale o všeobecný nešvar v českých hotelech a penzionech. Úplně jinou kapitolou bylo ubytování. Dostali jsme pokoj, který asi dříve sloužil jako zázemí pro úklid. Pokoj byl úplně bez oken běžných rozměrů anebo střešního okna. Jen někde u stropu byla dvě okna o rozměrech 300x500 mm bez jakékoliv možné vyhlídky z nich. Také dosti zapáchaly odpady ze sprchového koutu. Celkově: restauraci bych doporučil, ubytování asi obecně také, ale dávat si pozor a rozhodně se vyhnout při ubytování zmíněnému pokoji bez oken.

Skvělé (Karel P.)

Nově zrekonstruovaný penzion bohužel na pokoji nebyla TV abychom mohli sledovat finále MS v hokeji 2018 pokoj čistý, sprchový kout. Penzion má veřejnou restauraci a tak při slunečném počasí nebylo při večeři místo venku. Snídaně klasická bufetová. Večeře výběr ze tří jídel 1. pečená kachna červ.zelí, bramborový knedlík 2. smažené vepřové medailonky. Chuťově dobré, neomezená konzumace vína při druhé večeři, pozor pouze po dobu večeře nikoli po celý večer do 19,00 hod. My přijeli z výletu v 18.45 hod saunu jsme nevyužili. Doporučují zajet do Rakouska lázní Laa.