Penzion Hrad Vildštejn

Penzion Hrad Vildštejn

Pod Hradem 81, Skalná
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,8 km
Sjezdovka
20 km

O ubytování

Penzion Hrad Vildštejn leží v městečku Skalná v Karlovarském kraji. Jak už název napovídá penzion je součástí krásného areálu. ve kterém najdete i Hrad Vildštejn. Součástí hradní budovy jsou dvě muzea (o hradu a o hasičské technice), středověká hodovna, královský sál a obřadní síň. V zámecké budově pak najdete muzeum vězeňství a středověkou kovárnu.

Pokud byste náhodou dostali chuť tento kouzelný areál opustit a vydat se na výlet i jinam, zamiřte do blízkých Františkových Lázní (7 km), Národní přírodní rezervace SOOS (6 km), do oblasti U Sedmi rybníků (2,5 km) či za našimi sousedy do Německa.

Kde budete spát?

K ubytování slouží pokoje či prostorný apartmán. Pokoje, do kterých se vstupuje přes nádvoří, jsou vybaveny manželskou postelí, televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou. Pokud na pobyt vyrážíte s celou rodinou, tak zvolte komfortní rodinný apartmán, ve kterém se ubytuje až 7 osob - v podkrovní ložnici jsou 4 lůžka, v obývacím pokoji pak rozkládací pohovka pro 1-3 děti. Součástí apartmánu je také televize, WiFi připojení, plně vybavená kuchyň, balkón a koupelna se sprchou a perličkovou vanou.

Na čem si pochutnáte?

Ve středověké restauraci Hodovna si každé ráno pochutnáte na snídaních formou bufetu. Zajít sem můžete i na oběd či večeři, podávají se zde tradiční české pokrmy podle staročeských receptur a nechybí ani domácí uzené výrobky. V hradní vinotéce si zase vyberete z bohaté nabídky moravských i zahraničních vín.

Něco navíc

Určitě nevynechte prohlídku hradních prostor. Prohlédněte si Románskou kapli, Královský sál, ložnici rytíře Helmfelda a některé z muzeí.