• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc (pouze malá plemena)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Přímo v centru lázní Teplice nad Bečvou, v dosahu všech lázeňských domů a zároveň v zeleni a klidu stojí penzion Diana. Penzion si potrpí na vysoce kvalitní služby, takže pobyt zde si jistě užijete.

Bydlet budete v jednom z komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů (možnost přistýlky) s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou zařízeny v bavorském stylu s kazetovými stropy a nechybí zde TV/SAT.

Příjemné posezení a chutná jídla nabízí restaurace penzionu. Během teplých měsíců využijte zastřešenou letní terasu, která se nachází přímo pod Jurikovým pramenem.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Sabina D.)

Ubytování bylo hezké, pokoj dostatečně velký a čistý. Bohužel v sobotu byla v penzionu svatba, měli jsme pokoj přímo nad zahrádkou. Do dvou do rána tam hlasitě slavili svatebčané a když odjeli spát domů, tak do 3:30 probíhal úklid restaurace. To šoupání stolů po podlaze v noci fakt nebylo v souladu se spánkem. Určitě bych majiteli doporučila dopředu upozornit ubytované hosty, že v penzionu bude svatba. My bychom zvolili jiný termín.

Skvělé (Jan V.)

Ochotný personál. Dobré snídaně. Klidné prostředí. Tvrdé matrace.

Vynikající (Daniela I.)

So službami penziónu sme boli veľmi spokojní, personál nám vychádzal plne v ústrety s starali sa o nás vzorne. Doporučujem hlavne cyklistom vzhľadom na úžasné cyklochodníky a samotnú cyklocestu Bečva.