O ubytování

Penzion Samohel *** najdete v klidném místě ve středu sportovního centra Krkonoš v malebném městečku Rokytnice nad Jizerou. Rodinný penzion provozuje bývalý mistr republiky ve sjezdových disciplinách a současný závodník kategorie masters Jan Samohel. 

Kde budete spát?

Všechny pokoje, kterých je tu celkem 8, jsou pěkně zařízené, najdete v nich dřevěný nábytek, satelitní televizi a samozřejmě vlastní koupelnu. Pokoje mají možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

V penzionu se nachází restaurace, kde vás každý den čekají kontinentální snídaně a dvouchodové večeře.

Kde budete relaxovat?

Na dovolené uvítáte také wellness centrum s vyhřívaným bazénem, vířivkou, infra saunou a solnou saunou. Dopřejte si také jednu z masáží nebo zajděte na aquaerobic.

Něco navíc

K dalšímu zázemí patří společenská místnost s barem a televizí, stolní tenis, velká dřevěná terasa, lyžárna a úschovna kol.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela K.) ( - Česko)

Byly jsme naprosto spokojení, mohu jen doporučit. Vše v pořádku, ubytování, strava, personál. Rádi se vrátíme.

Skvělé (Eva J.) ( - Česko)

Prostředí pěkné, se službami spokojení. Rádi se tam vrátíme.

Dobré (Iveta H.) ( - Česko)

Ubytování odpovídalo. Jen bych opravila nabídku. Vířivka nefungovala, WiFi bylo jen v jídelně a to jen první den, pak nešla. Snídaně bych napsala obložený talíř (10dkg šunky, 5dkg sýra) to pro 3 osoby. Kdo rád jogurt, křupinky, marmeládu, tak bylo k dispozici. K pití jen inst. káva a čaj. Večeře výborné, domácí. Nejhorší byl laxní přístup pana vrchního. Nikde nenajdete nabídku nápojů natož cenu. Poslední den, když jdete platit, tak zjistíte, že máte naúčtováno i to co jste neměli. Účtenka byla dána jen na vyžádání a to asi po 30 min. než se pan majitel dopočítal k mylnému výsledku.