Pohodlné ubytování v klidné části Krkonoš

Penzion Samohel *** najdete v klidném místě ve středu sportovního centra Krkonoš v malebném městečku Rokytnice nad Jizerou. Rodinný penzion provozuje bývalý mistr republiky ve sjezdových disciplinách a současný závodník kategorie masters Jan Samohel. 

Všechny pokoje penzionu jsou pěkně zařízené, najdete v nich dřevěný nábytek, satelitní TV a samozřejmě vlastní sociální zařízení.

V penzionu se nachází také restaurace, kde vás každý den čekají snídaně a večeře. K dalšímu zázemí patří společenská místnost s barem a TV, stolní tenis, velká dřevěná terasa, lyžárna a úschovna kol.

Na dovolené uvítáte také wellness centrum s vyhřívaným bazénem a infrasaunou, přikoupit si můžete vstup do solné sauny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela K.)

Byly jsme naprosto spokojení, mohu jen doporučit. Vše v pořádku, ubytování, strava, personál. Rádi se vrátíme.

Skvělé (Eva J.)

Prostředí pěkné, se službami spokojení. Rádi se tam vrátíme.

Dobré (Iveta H.)

Ubytování odpovídalo. Jen bych opravila nabídku. Vířivka nefungovala, WiFi bylo jen v jídelně a to jen první den, pak nešla. Snídaně bych napsala obložený talíř (10dkg šunky, 5dkg sýra) to pro 3 osoby. Kdo rád jogurt, křupinky, marmeládu, tak bylo k dispozici. K pití jen inst. káva a čaj. Večeře výborné, domácí. Nejhorší byl laxní přístup pana vrchního. Nikde nenajdete nabídku nápojů natož cenu. Poslední den, když jdete platit, tak zjistíte, že máte naúčtováno i to co jste neměli. Účtenka byla dána jen na vyžádání a to asi po 30 min. než se pan majitel dopočítal k mylnému výsledku.