Interhotel Montana ***

Interhotel Montana ***

Bedřichov 70, Špindlerův Mlýn
Česká republika

Provozuje společnost:
INTERHOTEL MONTANA s.r.o. IČ: 65411099


+420 499 433 251

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,7 km
Sjezdovka
0,5 km
Běžkování
2 km

O ubytování

Interhotel Montana se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna zvané Bedřichov. Jeho umístění v nadmořské výšce 750 m zaručuje, že si zde naplno užijete dovolenou v zimě i v létě. V samotném Špindlerově Mlýně najdete mnoho atrakcí. Za poznáním i zábavou můžete vyrazit například do nedalekého muzea lega (700 m), aquaparku (900 m) či na bobovou dráhu (200 m).

Kolem Špindlerova Mlýna je několik skvělých ski areálů. Nejoblíbenější jsou Medvědín (600 m) a Svatý Petr (1 km), ne jejichž svahy je z hotelu krásný výhled. Běžkaři se mohou jen kousek od hotelu napojit na Krkonošskou magistrálu, která prochází celým pohořím.

Na své si přijdou i milovníci výletů pěšky i na kole. K atraktivním turistickým cílům patří například Labská bouda (8 km), Dívčí kameny (6 km) nebo Čertova strouha (5 km). Zdolat můžete také nejvyšší českou horu Sněžku (12 km). Po okolí Špindlerova Mlýna vás provede několik zajímavých naučných stezek, například Mlynářovy okruhy nebo Hornická stezka, které jsou obě vhodné i pro malé turisty.

Kde budete spát?

Hotel disponuje stylově zařízenými dvoulůžkovými pokoji s vlastní koupelnou. K vybavení patří WiFi připojení, LCD televize, telefon a fén.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si užijete nejen vynikající jídla české, krkonošské i mezinárodní kuchyně, ale také překrásné výhledy z velkých atypických oken. Každé ráno zde na vás bude čekat bohatá bufetová snídaně. Večer se podávají tříchodové večeře, ke kterým je k dispozici salátový bar. Vynikající kávu, oblíbený koktejl nebo zákusek si můžete dát v hotelové kavárně.

Kde budete relaxovat?

Po dni stráveném turistikou nebo na lyžích zajisté přijde vhod finská sauna, která se nachází přímo v hotelu. Zpříjemnit den si můžete masáží.

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě
Krkonošský národní park v létě
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn