Ubytování ve Slovenském ráji uprostřed přírody

Horský Hotel RAJ najdete přímo v Národním parku Slovenský ráj. Ubytováni budete v jednom z jedenácti pokojů, které jsou pohodlně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, TV a malou ledničku.

Součástí horského hotelu je bar a restaurace, kde si pochutnáte na tradiční domácí kuchyni. Rybáři si mohou vlastní úlovek upéct na grilu na terase restaurace (v teplých měsících). Z terasy a restaurace je výhled na přehradu a nádhernou přírodu této oblasti.

Ke správné dovolené patří také dávka relaxace. Tešte se na odpočinek ve finské sauně, ke které patří také odpočívárna a sprcha.

Ideální rodinná dovolená s kupou zábavy

Určitě se nemusíte bát vyrazit na dovolenou s celou rodinou. Pro děti je připravený dětský koutek i společenské hry. Celá rodina se parádně zabaví také během kulečníku, stolního fotbalu či díky X-Boxu, který je k dispozici ve společenské místnosti.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marian P.) ( - Slovensko)

Hotel bol adekvatny zaplatenej cene, sluzby, strava, doplnkove aktivity v poriadku, mily a napomocny personal.

Vynikající (Stanislava M.) ( - Česko)

Byli jsme velmi spokojeni, personál byl milý a vstřícný, jídlo velmi dobré jak snídaně tak i večeře, hotel dobrý odpovídal popisu a okolí nádherné na výlety. Shrnuto - výborné, doporučujem.

Vynikající (Marta M.) ( - Česko)

Milý personál, výborná kuchyně, pokoje vybavené dle popisu v nabídce - naprostá spokojenost.