• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Za komfortem a romantikou do Prahy

Hotel Popelka **** potěší všechny návštěvníky Prahy jak dobrou dostupností do centra, tak komfortním vybavením. Jen 5 minut od hotelu najdete tramvajovou zastávku U Zvonu, stanice metra Anděl je vzdálená 10 minut. Snadno se tak dostanete, kamkoliv budete potřebovat.

Ubytování je zajištěno v pokojích s TV, telefonem, minibarem, trezorem a samozřejměi vlastní koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Najdete tu ale i hotelovou kosmetiku, ručníky a župan. Na pokoji zdarma připojíte k WiFi internetu.

Součástí hotelu je také lobby a restaurace, kde se podávají snídaně formou bohatých švédských stolů. Na romantickou večeři si můžete zajít do restaurace Anděl jen 6 minut tramvají od hotelu.

Hotel disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, které hostům nabízí zdarma. Pokud bude potřeba, zavazadla je možné uschovat na recepci. Po celou dobu pobytu je vám k dispozici ochotný personál.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Yvona ?.)

Hotel se nám líbil, vše jsme obdrželi a byli jsme, jak s personálem i se službami velmi spokojeni.

Standard (Hana S.)

Personál příjemný, bez problému. Snídaně neodpovídající **** hotelu, podprůměrné. Pokoj určený pro zákazníky slevových portálů, zahraniční hosté měli pokoje na mnohem vyšší úrovni, je to škoda, hotel nedoporučujeme.

Dobré (Katarína K.)

Podľa hodnotení hotela sme čakali niečo viac.... Na 4* to určite nebolo. Dvojlôžková posteľ = dve spojené váľandy medzi ktorými bola medzera že sa mi tam zmestil celý bok matrace mäkké. Voda v kúpeľni bez možnosti nastaviť si teplotu najprv horúca hneď nato studená. Koberec v izbe špinavý. Vaňu majú iba v apartmánoch. Raňajky klasika švédske stoly nič výnimočné. Hlavne že recepcia má mramorové schody. Dvere na kúpeľni napučané pravdepodobne predtým vytopená kúpeľňa, zámok predtým vypáčený. Celkovo hodnotíme 2*