• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Za komfortem a romantikou do Prahy

Hotel Popelka **** potěší všechny návštěvníky Prahy jak dobrou dostupností do centra, tak komfortním vybavením. Jen 5 minut od hotelu najdete tramvajovou zastávku U Zvonu, stanice metra Anděl je vzdálená 10 minut. Snadno se tak dostanete, kamkoliv budete potřebovat.

Ubytování je zajištěno v pokojích s TV, telefonem, minibarem, trezorem a samozřejměi vlastní koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Najdete tu ale i hotelovou kosmetiku, ručníky a župan. Na pokoji zdarma připojíte k WiFi internetu.

Součástí hotelu je také lobby a restaurace, kde se podávají snídaně formou bohatých švédských stolů. Na romantickou večeři si můžete zajít do restaurace Anděl jen 6 minut tramvají od hotelu.

Hotel disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, které hostům nabízí zdarma. Pokud bude potřeba, zavazadla je možné uschovat na recepci. Po celou dobu pobytu je vám k dispozici ochotný personál.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavlína H.)

Ubytováni na velmi vysoké úrovni. Krásný a čistý apartmán. Odpovídá popisu. Snídaně v ceně. Vždy se dalo vybrat. Dokonce i sladké koblížky, lívanečky. V blízkosti tramvaje. Blízko metra Anděl. Vstřícný a usměvavý personál.

Vynikající (Lenka H.)

Hotel velmi pěkný, personál usměvavý a snídaně nadstandardně pestrá - počínaje běžným jogurtem, lupínky, zeleninu, ovoce, studený bufet, vajíčka, párky, přes palačinky, teplou sekanou s fazolemi, polévku až k sypaným i běžným čajům, džusy, výborné kávě s možností kelímku na kávu s sebou. A to jsem rozhodně nevypsala všecko. Večeři jsme objednanou neměli, nemohu hodnotit. Poloha taky celkem dobrá - kousek od tramvaje, 5 minut tramvají na metro. Nedostatky mně žádné nenapadají.

Vynikající (Václav K.)

Bylo to bezchybné.