• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 120 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Pohodový lázeňský pobyt

Pokud přemýšlíte, jak strávit příjemné chvíle odpočinku, zajeďte si do Hotelu Polonia. Má ideální polohu - pouze 3 minuty chůze parkem od samotného centra Mariánských Lázní, nejjižnějšího cípu slavného lázeňského trojúhelníku.

Ubytováni budete v pokoji 1. kategorie, který disponují vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. Většina pokojů a všechny společné prostory hotelu mají WiFi.


Hosté hotelu Polonia si chválí zvláště dobré umístění hotelu a velmi ochotný personál.


V rámci plné penze si v místní restauraci pochutnáte na spoustě vynikajících pokrmů. V kavárně pak jistě potěší nabídka moučníků a zmrzlinových pohárů.

Dopřejte si ty nejlepší procedury

Služby hotelu jsou na vysoké úrovni, proto se nezdráhejte dopřát si to nejlepší z jejich nabídky. Klasická masáž nejen uvolní unavené svaly a pomáhá relaxovat, ale dokáže i zmírnit bolesti, stres, zlepšit krevní oběh a uvolnit napětí. Skvělé jsou i reflexní masáže, horké lávové kameny či rašelinový obklad, což je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marta K.)

Prostředí hotelu je trochu retro, ale nachází se ve středu lázní, v blízkosti lázeňské kolonády, trolejbusové zastávky, kulturních stánků,... Strava byla, jako vždy, výborná, personál ochotný a vstřícný. Služby odpovídaly objednávce, tedy spokojenost.

Skvělé (Libuše K.)

Hotel na pěkném místě, strava výborná, wellness v pořádku. Personál ochotný, vše bylo OK, doporučíme nenáročným.

Vynikající (Hana L.)

Vše v pořádku, ochota, příjemné prostředí