Recenze a hodnocení: Hotel Haná *** (Mariánské Lázně)

3,7/5
(Celkem 42 hodnocení)Dobré
Mariánské Lázně, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,7/5

Personál

3,8

Interiér hotelu

3

Lokalita hotelu

3,9

Strava

3,1

Služby hotelu

3,1
1/5  
(Lukáš O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 12. 2023
Pavučiny v pokoji, pokoj bez toaletního papíru, na snídani staré rohlíky. Vybavení hotelu podle fotek neodpovídá.
4/5  
(Pavel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2023
- lokalita hotelu mimo lázně, ale na dojítí to není daleko - snídaně dobré, ale nedostatek hrníčků - personál skvělý
1/5  
(Markéta D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2023
Jedním slovem tragédie. Hotel je špinavý, zanedbaný, neudržovaný. Spíše než hotel, to připomíná ubytovnu, rozhodně ne 3*. Paní majitelku jsme za celou dobu neviděli, fotky raději přikládat nebudu, a to nejsme nároční klienti, ale tohle byla síla... Nic nefungovalo, v koupelně jeden načatý toaletní papír, špína, neuklizeno.... velké zklamání.
1/5  
(Libuše K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2023
Nic horšího jsem nezažila, pobyt popisu absolutně neodpovídal. Personál neochotný, líný. Hotel hlučný, strava nulová (snídaně jeden suchý rohlík a studený čaj), prostě děs!!!
3/5  
(Vladimír D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2023
Strava byla výborná a chutná. Personál byl ochotný a příjemný. Nebylo možné čerpat wellness, podle nabídky jak bylo inzerováno ve voucheru (rozbitá masážní vana - dlouhodobě) . Majitelem hotelu jsme na toto nebyli upozorněni, ani při telefonním dotazu na možnost objednání procedur. Žádám o kompenzaci za nemožnost využití procedur, které byli nabízeny ve voucheru. Pokazilo nám to příjemný pobyt a odjížděli jsme domů zklamáni.
5/5  
(Stanislava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2023
Byli jsme spokojeni, personál byl slušný. Jídlo dobré. Masáže paní Jany příjemné, byla velmi milá a pečlivá. Pivní lázně super. Mohu doporučit.
1/5  
(Marcela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2023
Wellness byl v pohodě, ale strava a personál bohužel žádná pozitiva.
5/5  
(Jaroslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2023
Nefunkční perličková vana
1/5  
(Miroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2023
Hotel funguje jen z části, vířivka nefunguje vůbec, snídaně byly celkem v pořádku. Večeře byly katastrofální. Pobyt bych rozhodně nikomu nedoporučila.
5/5  
(Jaroslava F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 4. 2023
Skvělá masáž
5/5  
(Josef M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2023
strava, masáž vše v pohodě, velmi milý personál
5/5  
(Jaroslav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2023
Úžasný personál,velice ochotný a vstřícný k našim přáním.Nic nebyl problém.Ubytování v malém klidném hotelu,slušné vybavení pokojů,Wellness je bonus,sauna parádní a ty masáže - luxus a jako bonus kosmetika pro ženy.
4/5  
(David H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2022
Vše naprostá pohoda příjemný personál, na všem jsme se domluvili a vše bylo v pořádku..
5/5  
(Miroslav R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2022
Moc
1/5  
(Renata Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2022
Absolutní nespokojenost. Hotel neudržovaný, zatuchlý. Pokoj čistý, ale skříň s vylomenými dveřmi bez jediného ramínka, nefunkční TV. Prosecco a miska jahod - místo toho jsme dostali lahev Avanti a jahody prý v této době nejsou, takže nic. Strava hrozná, staré pečivo, pouze instantní káva, mléko do nedobré instantní kávy - došlo. Využili jsme pouze jednou večeři a jednou snídani, pak už raději ne. Wellness služby taky "zajímavé", vířivka nešla využít - napouštěla tmavou nechutnou vodu (zřejmě neudržované trysky), v prostorách wellness netopilo topení, prý rozbité, takže zima. Sauna a masáž ok. Pobyt absolutně nedoporučuji, ubytování nám zkazilo dojem z jinak krásného města. Doporučuji vám vyřadit z nabídky.
4/5  
(Lubomír J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2022
spokojeni
3/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2022
Hotel se nachází na hlavní ulici, zvenku vypadá zanedbaně jako kdyby nefungoval. O našem příjezdu nikdo nevěděl, majitel hotelu nikoho z personálu neinformoval. Čekali jsme před hotelem cca víc jak 30 minut, než jsme si sami obvolali několik mobilů a někoho sehnali kdo by nás ubytoval. Paní která nás ubytovala, byla překvapená že začínáme večeří. Že tam nic nemá nakoupeno. Nakonec jsme se domluvili, že večeře bude o hodinu později, aby mohla něco připravit. Snídaně stále stejné pečivo, salám, sýr, zelenina, sladké. Večeře docela dobré. O láhev vína jsme si museli říct sami. Nejlevnější víno co prodávají v hodnotě cca 50 Kč. Wellness docela dobrý, masáže příjemné, jen jsme neobdrželi misku jahod a místo Prosecca jsme dostali jen růžové Moscato. Personál byl ochotný, vždy vyšel vstříc, jen pan majitel neví co se v hotelu děje, kolik lidí přijede či odjede. Chudák paní kuchařka neměla ani páru pro kolik lidí má vařit. Výletu tam je nespočet, kolonáda se zpívající fontánou, Boheminium park, nedaleké Františkovy lázně nebo Cheb.
2/5  
(Pavel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2022
Hotel byl velmi zchátralý, nejlepší již má evidentně za sebou a zasloužil by si rekonstrukci. Zejména vymalování, výměna koberců atd. Součástí pobytu měly být jahody k wellness, bohužel nebyly s odůvodněním, že se nedají sehnat ... Personál se snažil.
5/5  
(sona S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2022
Stravu bych vylepšila
3/5  
(Lucie Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2022
Při vstupu do hotelu jsem se zhrozila co jsme si to objednali. Ale pak už to šlo až na pár nedostatků. Za tu cenu to asi tak odpovídá kvalitě.
5/5  
(Jan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 6. 2022
Vše v pořádku.
4/5  
(jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 5. 2022
Strava, personál, naprostá spokojenost. Wellness výřivka měla dost studenou vodu. Na pokoji ze sprchy jen vlažná voda.
1/5  
(Milan J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2022
Prostředí hotelu ucházející. Pobyt popisu neodpovídá. Strava hrozná, wellness žádný. Personál v jedné osobě se snažil. Nejezdit.
1/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 3. 2022
Prostředí hotelu bylo dobré, už z minula ho známe. Neobdrželi jsme žádnou procedúru, jen jsme dostali víno na pokoj. Se stravou se snažili, aby nám vyhověli. Personál byl vstřícný, skoro každý den jiný a pan majitel se ani nesnažil ukázat. Dalším zákazníkům tento hotel nedoporučuji. Jinak výlety po okolí, jako Cheb, Lázně Kynžvart a bližší okolí lázní jsou hezké. Jen prameny a fontána nebyly v provozu, až od května. Příště si vybereme jiný hotel.
3/5  
(Jarmila M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2022
Prostředí hotelu kdysi bývalo pěkné, dnes je již dost zanedbané. Kromě ubytování jsme neobdrželi nic ze služeb, které byly ve wellness balíčku obsaženy. Ptali jsme se personálu na slíbené masáže a saunu s vířivkou, ale personál nic nevěděl, protože do hotelu Haná ani nepatřil. Provozovatel hotelu přijel až v pátek a na naše dotazy měl spoustu výmluv. Na závěr jsme se dohodli, že jako kompenzaci nám vrátí platbu za jeden den pobytu s polopenzí. Částku nám má vrátit na účet, jakmile obdrží peníze od Vaší společnosti, tak doufáme, že to dodrží. Jinak personál, který tam zaskakoval po své práci v jiném hotelu se snažil co mohl, ale když majitel nenakoupí potraviny, tak se mohou snažit jak chtějí, ale chutné snídaně z ničeho nevytvoří. První dva dny pobytu byly opravdu žalostné. Poloha hotelu je velmi dobrá, je téměř v centru Mariánských lázní a za chviličku jste na kolonádě, nebo v parku. Je škoda, že se do podnikání v hotelnictví pouští člověk, který nemá o těchto službách ani páru. Do Mariánských lázní se moc rádi vrátíme, ale do Hotelu Haná již ne.
5/5  
(Drahoslava B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2019
Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, pobyt odpovídal popisu, se službami jsme byly s kamarádkou velice spokojeny. Personál hotelu úžasný, vstřícný a milý.
5/5  
(Zdena T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 12. 2018
Jeli jsme s kamarádkou na pozdní dovolenou, chtěly bychom pochválit paní na recepci, která byla velmi ochotná a milá. Moc se nám líbily procedury a hodně tomu pomohl i přístup maséra. Pokoj byl s výhledem do dvora takže nás nebudil ruch z ulice. Večeře v restauraci "U Švejka" nám vyhovovaly, je to velmi dobrý nápad, mohly jsme si objednat to na co jsme měly chuť. Tady naprostá spokojenost. Děkujeme.
5/5  
(Irena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 10. 2018
Hotel byl příjemný, dobré jídlo, wellness procedury skvělé.
5/5  
(Vendula S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2018
Pobyt odpovídal popisu, vše jak uvedeno. Byli jsme velice spokojeni se službami. Ubytování možná pro méně náročné, ale na pokoji jsme trávili minimum času. Určitě se vrátíme.
3/5  
(Adéla K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2018
Hotel je dál od hlavní kolonády. Cca 20 minut chůze. Nám to ale nevadilo. Slečna recepční je moc milá a vstřícná, ovšem recepce funguje velmi omezeně, do hotelu jsme se nemohly dovolat, když jsme měly komplikace s příjezdem, nebo ná večer praskly žárovky... Vybavení je starší, ale najdete vše potřebné. Wellness jsme zažily lepší - špinavá podlaha, deky, chvílema do místnosti táhlo a bylo tam spíše chladněji, zvlášť pokud jste do půl těla :). Žádné vonné svíčky, příjemná hudba nebo přítmí pro relaxaci, to byla škoda. Nedokázala jsem si pořádně odpočinout. Lymfodrenáž jako taková byla ale příjemná. Snídaně ok, skromnější výběr, ale vyberete si. Celkově doporučuji spíše méně náročným hostům.
4/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2018
Prostředí hotelu průměrné, spíše horší. Jídelna malá neútulná. Strava dobrá. Personál - slušné a milé chování. Wellness - čekal jsem mnohem více aktivity - zklamání! Na výlet bych doporučil aquacentrum ve Františkových Lázních a celkově Fr.Lázně. Není to daleko.
4/5  
(Jaroslava N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 5. 2018
Prostředí odpovídalo popisu, s wellness službami jsme byli spokojeni, strava chutná, personál přívětivý.
4/5  
(Lenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2018
Milý personál, wellness procedury naplánované dle našeho přání, velký výběr při snídani, večeře výběr ze tří jídel. Vyskytly se drobné chybičky, ale vše bylo ihned napraveno k naší spokojenosti. I přes chladnější počasí jsme si pobyt v Mariánských Lázních skvěle užili.
4/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 2. 2018
Byli jsme spokojení. Vše co bylo v kuponu jsme obdrželi. Wellness výborný. Personál normální. Výlety SRN a Františkovy Lázně.
5/5  
(Ekaterina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2018
Velmi spokojeni, vše bylo super. Přátelský personál.
4/5  
(Tomáš R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2017
Příjemný personál, jídlo, ubytování.
5/5  
(Václav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2017
Obsluha, strava a procedury byly poskytovány na úrovni.
5/5  
(Jiřina C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2017
Hotel se nám líbil, pokoj a jeho vybavení bylo velmi pěkné. Snídaně v hotelu byly dostačující, nechybělo ani ovoce. Večeře v restauraci Švejk byly levné a přesto výborné. Obsluha byla pozorná a milá. Masér byl také velmi přívětivý. Personál hotelu byl vstřícný. Na výlet bychom doporučili Krakonoše, miniatury stojí za prohlídku.
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2017
Skvělé a rád se vrátím pobyt odpovídal popisu doporučuji navštívit Kladskou úchvatná příroda.
4/5  
(Ivana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 4. 2017
Super, všechno bylo tak jak má být. Personál úžasný a jídlo lahodné!
5/5  
(Miloslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2017
Byla jsem spokojená s ubytováním i s personálem. Ideální pro relaxaci a regeneraci.
5/5  
(Zuzana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 12. 2016
Spokojenost, pobyt odpovídal nabídce a vše, co bylo na kupónu, jsme obdrželi. Personál ochotný, masáž velmi příjemná. Mariánské lázně jsou nádherné město a moc se nám tam líbilo.

Právě v prodeji pro Hotel Haná ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet