• Check in od 14:00 do 18:30 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc (pouze malá plemena)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Komfortní 3* Hotel Baťov vystavěný firmou Baťa

V klidné a příjemné městské čtvrti v Otrokovicích naleznete Hotel Baťov ***, který byl postaven již roku 1936 a to firmou Baťa. Celý objekt je pohodlný, prostorný a jako stvořený k jarní, letní a zimní rekreaci i náročných klientů.

Vkusné a komfortní pokoje jsou ve světlých barvách. I když budete v pokojích typu standard, vybavení je nadstandardní. Samozřejmě nechybí TV, internet a sociální zařízení odpovídající úrovni 3* se sprchou či vanou a fénem. Některé pokoje mají také venkovní terasu.

Těšte se na bohaté snídaně formou švédského stolu (možnost snídaňového balíčku) a servírované večeře o dvou chodech, které se podávají v hotelové restauraci Flora nebo Moravská pivnice. Pro mlsné jazýčky je k dispozici cukrárna.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Zdeňka M.)

Nebyl výběr ze dvou jídel, jak bylo prezentováno. Netekla teplá voda, v celém hotelu se netopilo. Spali jsme v mikinách. Za sebe můžu říct, že tohle jsem ještě nikde nezažila. Personál vstřícný a ochotný.

Standard (Jana M.)

Na Batově jsme byli letos už po sedmé. Je tam velice krásná příroda a na kola ideání. Minulý rok jsem již nebyla spokojená a letos se to opakovalo, takže s tímto pobytem končím. Co je tam ty dva roky nová provozní, tak je to katastrofa jídlo jak v nejhorší nádražní restauraci maso v syrovém stavu nemá ani 10 dkg. Paní kuchařka vaří dobře, ale nemá z čeho. Personál velmi milý, vstřícný to si nemůžeme stěžovat. Když srovnám prvních pět let a tady ty dva roky je propad 60 procent bohužel při současném vedení pobyt nedoporučuji. Bylo by dobré ověřit si skutečnost

Standard (Miloš D.)

Pokoj pěkný a čistý, prostředí hotelu 2 kategorie, strava servírovaná a průměrná. V celém hotelu zima, jelikož už netopili a voda tekla jen studená. Po 20hod. nekoupíte v hotelu a okolí téměř nic.