Chcete zcela vypnout a užívat si kouzelného ticha lesů? Pak je pro vás tím pravým místem právě Horská chata Arnika uprostřed Bílých Karpat. Krásné prostředí, mnoho možností pro lyžaře a běžkaře a spousta výletních míst jsou zárukou nezapomenutelné dovolené.

Hlavní budova nabízí ubytování ve dvou apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Ty jsou rozdělené na tři pokoje po dvou a třech lůžkách. K dispozici jsou také dva dvoulůžkové apartmány s vlastní koupelnou a také dva apartmány rozdělené na dva pokoje po dvou lůžkách.

K objektu patří také 5 chatek. Všechny mají vlastní sociální zařízení, jsou rozděleny na 3 pokoje, každá chatka má k dispozici 7 až 10 míst.

Přímo v hlavní budově je také restaurace s televizí, barem a hernou. V restauraci si můžete příjemně posedět, dát si pivo, limonádu nebo teplý čaj.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Soňa K.)

Dobrý den, nespokojenost se týče jídla, na voucheru je uvedeno snídaně bufet - nebylo, večeře nejsou konzultovány s hosty (první den večeře vcelku v pořádku, ale druhý den byla rajská omáčka - velký alergen mělo by být konzultováno s hosty a knedlíky k omáčce asi paní kuchařka celý den ohřívala na slunci - naprosto okoralé a suché). Také wi-fi vůbec nebyla funkční. A co se týče ubytování dostačující, ale bohužel naprosto žádné soukromí, ze sousedních pokojů slyšíte naprosto vše jako kdyby snad ani žádná stěna nebyla.

Skvělé (Daniela K.)

Za tú cenu to bol veľmi pekný pobyt.

Vynikající (Jiří H.)

Perfektní, skvělá dovolená, (na chatce nedostupné WIFI).