Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Holiday Sport Hotel & Skiresort

4/5
(Celkem 5 hodnocení)Skvělé
Ossiach, Rakousko (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Holiday Sport Hotel & Skiresort

Holiday Sport Hotel & Skiresort

Alt Ossiach 37, Ossiach
Rakousko

Provozuje společnost:
Holiday Sports TB GmbH IČ: 140925


+36 70 328 1336

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,3 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
21 km

Hodnocení od zákazníků

4/5 (Jan H.) (Česko - Česko)

Apartmán velmi pěkný, prostorný, strava dobrá a dostatečné množství, jen ohřev jídel nebyl úplně dostatečný. Personál milý, jen se dalo domluvit pouze maďarsky, případně německy. Bylo by dobré informovat, že ke každému apartmánu je jen jedno parkovací místo, druhé auto jsme museli parkovat dále. Wellness funkční, v pohodě, bazén byl jeden den mimo provoz. Sleva na skipas s ohledem na to, že je za poplatek a nezohledňuje slevu pro seniory není ani zdaleka 50%. Bylo by dobré dát více informací k lyžování a parkování. Parkoviště hned u kabinové lanovky je malé, ale dá se parkovat na poměrně velkém parkovišti P4, od kterého jezdí v krátkém intervalu autobus ke kabinkové lanovce. Celkově ale hezká dovolená a byli jsme spokojení.

5/5 (Eva Z.) (Česko - Česko)

Ubytování moc hezké, velmi bohatá a velmi chutná polopenze s ohromně milým a ochotných personálem. Dostupnost lyžařského regionu Gerlitzen byla úžasná v tom, že jsme dojíždění kolem 10 km, aniž bychom museli přes nějaké nebezpečné silnice. Byli jsme zde již podruhé a plánujeme, pokud se toto bude znovu nabízet přes Travelking, že bychom jeli příští rok znovu! Vřele doporučujeme.

5/5 (Zuzana F.) (Česko - Česko)

Dostali jsme apartmán pro 7 lidí i když jsme čtyři. 60m2. Apartmán je starší ale je lehce zrekonstruován takže dobře. Postele pohodlně. Spoustu prostoru. Na pokojích přímotopy takže se dají krásné sušit věci. Je zde i sušák na prádlo. Restaurace celkem dobrá. Menší výběr ale jist se to dá. Taková standardní jídelna. Neurazí ale neuchvátí. Dnes mě překvapili k snídani játra na cibulce. Ty byly výborný. Těstoviny jsou většinou málo slané. Vše popsáno v maďarštině takže třeba tam je mléko a ne čaj jak jsme mysleli:) wellness super. Dvě finské sauny. Infrasauna. Parní sauna. Odpočívárna. Jeden den narváno druhý den ani noha. Nevím čím se to řídí. Bazén má 28C. Anglicky tu neumí ani slovo. Buď maďarský nebo německý. My angličtináři měli velký problém. Takže jsme nemluvili. Spiš jen ukázali. Třikrát telefonovali s nějakou paní co anglicky umí takže i tak se to dalo řešit. Ke sjezdovce 15 minut autem. Parkoviště zdarma. Když se nepodaří zaparkovat dole pod kabinkou tak doporučují objet a vyjet nahoru na P5. Tam je prázdno.

5/5 (Jana T.) (Česko - Česko)

Vše se nám moc líbilo, jen v kuchyni nebyl jediný hrnec.

4   Skvělé 4 hodnocení