Bacchus Panzió ***

Bacchus Panzió ***

Szépasszonyvölgy utca 29., Eger
Maďarsko

+36 36 428 950

bacchuspanzio@t-online.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 2 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 1 200 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od lázní
1,8 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Penzion Bacchus *** stojí ve známém lázeňském městě Eger přímo u proslulé vinařské oblasti "Údolí krásných žen". Zároveň se nachází jen 10 minut chůze od historického centra města s parky a hradem, 10 minut chůze od termálních lázní a 20 minut chůze od pláže blízkého jezera. Užijte si Eger se vším, co nabízí, poznejte některé ze 17 kostelů, vydejte se k místnímu hradu, minaretu ze 17. století nebo prozkoumejte Město pod městem, tedy síť podzemních sklípků. Zajímavá je také zřícenina lázní Valide Sultana, egerská bazilika či arcidiecézní knihovna. Pokud patříte mezi milovníky cyklistiky, také si přijdete na své.

A samozřejmě zavítejte i do místních lázní a bazénů, kterých je zde hned několik. Kouzelné jsou Turecké lázně, které se pyšní nejstarším bazénem vybudovaným už v roce 1610. Dále tu najdete Termální lázně Eger s vnitřním i venkovním areálem, Termální lázně Zsóry a Plovárnu Bitskey Aladár.

Kde budete spát?

Tuto relaxační dovolenou si užijete v dvoulůžkových pokojích Standard s pohodlnými lůžky, televizí, lednicí a koupelnou se sprchovým koutem. Do pokoje je možné umístit jednu dětskou postýlku či přistýlku. Z oken si užijete pěkný výhled na zahradu s dětským hřištěm, anebo do ulice. Za příplatek si můžete vybrat také pokoj Superior, Superior Plus či apartmán.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace podává výborné jídlo maďarské i mezinárodní kuchyně. Za dobrého počasí si jej můžete vychutnat i na terase.

Kde budete relaxovat?

Součástí penzionu je menší wellness centrum, ve kterém si můžete dopřát skvělou relaxaci. Čeká tu na vás finská sauna, pára, solná stěna a relaxační zóna. Za příplatek si dopřejte relaxační masáž od externí masérky.

Cestujete s dětmi?

Součástí hotelu je krásná zahrada, kde děti najdou pískoviště a houpací lavici.

Něco navíc

Pobavit se můžete během kulečníku.