Překrásný Jadran láká k letnímu odpočinku u moře. Vydejte se za ním s rodinou na chorvatskou Istrii do prostorných Apartmánů Unije. Těšit se můžete na pohodlné ubytování pro až 5 osob, na hraní společenských her a večerní grilování. K oblázkové pláži s příjemně teplým mořem to budete mít jen 200m.

O ubytování

Apartmány Unija najdete v klidném letovisku Duga Uvala na západním pobřeží chorvatské Istrie. Nádherná příroda, atraktivní výletní cíle v okolí a skvělé možnosti koupání činí z tohoto místa dokonalou destinaci pro vaši dovolenou na Jadranu.

Nejbližší pláž leží pouze 200 m od ubytování a v pěší vzdálenosti je dále několik zátok ideálních ke koupání. Duga Uvala patří k menším letoviskům, a tak si zde užijete odpočinek a klid v obklopení krásné středomořské vegetace. Nechybí zde samozřejmě spousta sportovišť a restaurací. Za starobylými památkami se vydejte do malebných měst Pula (20 km) a Rovinj (40 km). Oblíbený Aquapark Istralandia (75 km) je vzdálen asi hodinu cesty autem. Na jižním cípu Istrie láká k návštěvě poloostrov Kamenjak (30 km) s mnoha zátokami a úchvatnou chráněnou přírodou. Zde si na své přijdou milovníci různých vodních sportů, jako je potápění, rybaření či surfing.

Kde budete spát?

Apartmán pro 4 osoby o rozloze 42 m² se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývací místnosti se dvěma lůžky. Součástí je také plně vybavený kuchyňský kout, vlastní koupelna a balkon. K vybavení náleží klimatizace, televize a WiFi připojení.

Apartmán pro 5 osob o rozloze 50 m² se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývací místnosti se 3 lůžky. Součástí je také plně vybavený kuchyňský kout, vlastní koupelna a balkon. K vybavení náleží klimatizace, televize a WiFi připojení.

Oba druhy apartmánů mají krásný výhled na moře.

Na čem si pochutnáte?

Pokrmy si můžete připravit ve vybavené kuchyňce přímo v apartmánu. Přímo v budově se také nachází obchod a lokální kavárna.

Něco navíc

Hosté mají možnost zdarma využívat gril a grilovací příslušenství na zahradě.

Apartments Unija

Apartments Unija

Pavičini 604 , Krnica
Chorvatsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře
0,2 km

Tipy na výlet

Pula

PulaTip na výlet

Chorvatské město Pula je největším městem poloostrova Istrie a zároveň nejstarším městem východního pobřeží Jadranu. Pula je významným dopravním uzlem – z přístavu se kromě chorvatských ostrovů dostanete například do Benátek a nachází se zde také mezinárodní letiště.

V Pule se náchází mnoho historických památek, především z období starověku. Dominantou města je římský amfiteátr z 1. století našeho letopočtu. Jde o jednu z největších a také nejzachovalejších staveb tohoto typu na světě. Kromě římské arény si v Pule můžete prohlédnout chrámy, vítězný oblouk a dvě divadla.

3 km od historického srdce města na poloostrově Verudela najdete velmi oblíbený mořský svět Aquarium Pula. Na vlastní oči zde ve více než 100 akváriích uvidíte přes 250 druhů živočichů. Verudela je současně nejoblíbenějším místem pro koupání. Pláže Ambrela, Brioni a Histria se chlubí modrou vlajkou, která je zárukou jejich kvality.

Více informací
Amfiteátr Pula
Amfiteátr Pula
Vodní park Aquacolors
Vodní park Aquacolors
Rovinj
Rovinj