Apartments Unija

Apartments Unija

Pavičini 604, Krnica
Chorvatsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře
0,2 km

O ubytování

Apartmány Unija najdete v klidném letovisku Duga Uvala na západním pobřeží chorvatské Istrie. Nádherná příroda, atraktivní výletní cíle v okolí a skvělé možnosti koupání činí z tohoto místa dokonalou destinaci pro vaši dovolenou na Jadranu.

Nejbližší pláž leží pouze 200 m od ubytování a v pěší vzdálenosti je dále několik zátok ideálních ke koupání. Duga Uvala patří k menším letoviskům, a tak si zde užijete odpočinek a klid v obklopení krásné středomořské vegetace. Nechybí zde samozřejmě spousta sportovišť a restaurací. Za starobylými památkami se vydejte do malebných měst Pula (20 km) a Rovinj (40 km). Oblíbený Aquapark Istralandia (75 km) je vzdálen asi hodinu cesty autem. Na jižním cípu Istrie láká k návštěvě poloostrov Kamenjak (30 km) s mnoha zátokami a úchvatnou chráněnou přírodou. Zde si na své přijdou milovníci různých vodních sportů, jako je potápění, rybaření či surfing.

Kde budete spát?

Apartmán pro 4 osoby o rozloze 42 m² se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývací místnosti se dvěma lůžky. Součástí je také plně vybavený kuchyňský kout, vlastní koupelna a balkon. K vybavení náleží klimatizace, televize a WiFi připojení.

Apartmán pro 5 osob o rozloze 50 m² se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývací místnosti se 3 lůžky. Součástí je také plně vybavený kuchyňský kout, vlastní koupelna a balkon. K vybavení náleží klimatizace, televize a WiFi připojení.

Oba druhy apartmánů mají krásný výhled na moře.

Na čem si pochutnáte?

Pokrmy si můžete připravit ve vybavené kuchyňce přímo v apartmánu. Přímo v budově se také nachází obchod a lokální kavárna.

Něco navíc

Hosté mají možnost zdarma využívat gril a grilovací příslušenství na zahradě.