Prozkoumejte Východní Čechy a užijte si příjemnou dovolenou v centru Orlických hor - v hotelu Orlice. Okolí láká celou řadou výletů do přírody i různými aktivitami - vyrazit můžete třeba k přehradě nebo na koloběžky.

Hotel Orlice v nedotčené přírodě Orlických hor

Vydejte se na parádní letní dovolenou do lokality Orlických hor a prozkoumejte zdejší pohádkovou přírodu. Kde jinde si tento pobyt užijete více, než právě v hotelu Orlice. Ten najdete  v malebné východočeské vesničce Deštné přímo na úpatí Velké Deštné, tedy nejvyššího vrcholu Orlických hor. 

Hotel nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích pro dva s vlastním nebo společným sociálním zařízením. V celém hotelu je k dispozici WiFi zdarma. Večer se hosté můžou pobavit u kulečníku nebo u elektronických šipek. 

Kuchyně v hotelové restauraci je rozmanitá, pochutnáte si na českých i mezinárodních specialitách. Snídaně je podávána formou švédských stolů, těšit se pak můžete také na večeři o dvou chodech.

Východní Čechy – krásná příroda Orlických hor a výlety po památkách

Hotel Orlice se svou polohou v centru Orlických hor přímo vybízí k nejrůznějším výletům. Nadšení turisté jistě ocení vycházky po okolních horách. Hotel leží přímo na úpatí té nejvyšší – Velké Deštné. 

V lokalitě najdete také několik pěkných cyklistických stezek, díky kterým si pobyt užijí i nadšení milovníci kol. Pokud byste rádi zažili výlety v trošku netradiční podobě, půjčit si přímo ve vesničce můžete koloběžky nebo čtyřkolky.

Na své si přijdou i milovníci koupání. Využít lze krytý bazén v obci Deštná v Orlických horách, přírodní koupání zase nabízí přehrada Rozkoš.

Deštná má pro turisty nachystanou další řadu lákadel. Vyznavače adrenalinu potěší lanový park a horolezecká stěna. Navštívit můžete také okolní města jako Nové Město nad Metují nebo Ratibořice, která lákají na svá historická centra a krásné zámky.

Horská chata Orlice

Deštné v Orlických horách 184, Deštné v Orlických horách
Česká republika

+420 722 939 439

skalickymirecek@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
3,43/5
Celkem 7 hodnocení