Pytloun Wellness Travel Hotel *** stojí v poklidné části města s dobrou dostupností ke Ski areálu Ještěd. Den vám začne vydatnou snídaní a poté si zajdete odpočinout do wellness centra Luxury Island Spa. Takto zrelaxovaní pak můžete vyrazit objevovat Liberec a jeho okolí.

O ubytování

Pytloun Wellness Travel Hotel *** byl zřízen v klidné lokalitě Liberce v sousedství historické roubené zástavby ze 17. století. V dostupné vzdálenosti od ubytování lze navštívit mnoho zajímavých památek.

Velice kuriźoním místem jsou Valdštejnské domky (3 km) v libereckém Starém Městě. Jedná se o zbytky poloroubených domů z konce 17. století, k nimž byla v 70. letech 20. století přistavěna střední stavební škola. Exteriér zůstal zachován, ale v interiéru jsou umístěny pracovny některých středoškolských učitelů. Ulička, ve které domky stojí, je jednou z nejužších ve městě.

Odsud je to kousek k impozantní Liberecké radnici, která stojí na historickém náměstí Dr. Edvarda Beneše. Novorenesanční budovu postavil vídeňský architekt Franz Neumann na konci 19. století a zkušenému oku určitě neunikne podobnost s rathausem ve Vídni. Radnice se také objevila ve filmu Spider-Man: Daleko od domova.

V historickém centru leží i krásný zámecký park (3,1 km) a zámek. Vnitřní prostory poskytují domov jedné z největších expozic skla na světě.

Pravděpodobně nejznámějším symbolem města je hotel a televizní vysílač na hoře Ještěd (5,3 km). Stavba byla dokončena v první polovině 70. let minulého století a k panoramatu města neodmyslitelně patří. Slouží zároveň jako rozhledna.

Kde budete spát?

Pokoj Comfort je vhodný pro ubytování dvou osob, ale nabízí i možnost jedné přistýlky. Do jeho vybavení patří prostorná manželská postel, televize se satelitním přijímačem i WiFi. Zároveň je opatřen čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí. K dispozici vám bude vlastní koupelna se sociálním zařízením a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Vaše rána budou velice příjemná. Po celou dobu pobytu si totiž budete pochutnávat na vydatných snídaních formou bufetu přímo v hotelu. Nezapomeňte, jedná se o nejdůležitější jídlo dne.

Kde budete relaxovat?

Hotel disponuje vlastním wellness centrem Luxury Island Spa. V rámci relaxace a odpočinku můžete využít venkovní bazén se slanou vodou, finskou saunu nebo vířivku. Uvnitř budovy si pak můžete vydechnout v solně-bylinkové sauně. K vašim službám jsou i specializování maséři a bohatá nabídka masáží, během kterých se jistě skvěle uvolníte.

Pytloun Wellness Travel Hotel ***

Pytloun Wellness Travel Hotel ***

Volgogradská 29/10 , Liberec
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 265 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Dětské hřiště
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
2,3 km
Sjezdovka
3,8 km

Tipy na výlet

Liberec

LiberecTip na výlet

Liberec je město na severu Čech sahající svou historií do 13. století. Mnoho lidí si je spojí pouze s vysílačem Ještěd, město má ale své vlastní zajímavosti. Za jakýsi symbol obce můžeme považovat novorenesanční radnici, najdeme tu ale i krásné památky baroka a klasicismu.

Co byste neměli v Liberci minout:

  • Centrum Babylon
  • ZOO Liberec
  • Botanickou zahradu
  • Nezapomeňte ani na moderní vědecké centrum iQLANDII s Planetáriem, DinoPark nebo Technické muzeum.

Za relaxací zamiřte do aquaparku s wellness centrem, které je zařízené ve stylu antických lázní. Aquapark je součástí centra Babylon.

Více informací
Zoo Liberec
Zoo Liberec
Botanická zahrada Liberec
Botanická zahrada Liberec
DinoPark Liberec
DinoPark Liberec