Kochejte se krásami CHKO Broumovsko a Adršpašských skal. Ubytujte se v historickém Hotelu Praha ***, kde vás čeká bohatá polopenze - bufetové snídaně a večeře o 4 chodech včetně salátového a zmrzlinového bufetu. Pro větší relaxaci zvolte variantu s wellness (bazén a vířivka). Získat můžete také vstupenky do muzea v Klášteře Benediktinů.

O ubytování

Krásný historický Hotel Praha *** se nachází přímo na náměstí v historickém centru města Broumov. Budova hotelu je kulturní památkou a slouží hostům nepřetržitě už přes 400 let. Na dosah máte nejen CHKO Broumovsko, ale i spousty kulturních památek. Máte-li rádi krásnou přírodu, vydejte se do Adršpašsko-Teplických skal (20 km), poznejte zde Adršpašské vodopády i Broumovské stěny. V zimě to k nejbližším lyžařským vlekům Ski Kamenec a Ski areál Nebíčko budete mít cca 15 minut jízdy autem

Kde budete spát?

Bydlet budete v jednom ze 60 příjemně vybavených pokojů. K dispozici jsou dvoulůžkové, ale i tří, čtyř a pětilůžkové pokoje. Všechna lůžka na pokojích jsou pevná a pohodlná. Každý pokoj má telefon, LCD televizi, WiFi a vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a fénem. Celý hotel je bezbariérový, má moderní výtah a je možné zajistit i speciální pokoj pro vozíčkáře.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci vás čekají snídaně formou bufetu a večeře formou teplého samoobslužného bufetu - jednotné menu s polévkou, salátový bar a zmrzlinový samoobslužný bar. K hotelu patří také příjemná kavárna.

Hotel Praha ***

Hotel Praha ***

Mírové náměstí 49 , Broumov
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc (malá plemena), 300 Kč/noc (velká plemena)
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 60 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
14 km

Tipy na výlet

Adršpach

AdršpachTip na výlet

Oblast okolo Adršpachu patří bezesporu k těm nejkrásnějším u nás. Tento malebný kout naleznete u hranice s Polskem na severovýchodě České republiky. Region je dokonalým místem pro trávení aktivní dovolené. Probádejte tajuplná skalní města, užijte si plavbu po skalním jezírku, kterou vám svým vtipným výkladem zpestří místní převozník a objevujte místní památky.

Co byste neměli minout?

  • Adršpašsko-teplické skály
  • Zříceninu skalního hradu Adršpach
  • Adršpašské vodopády

Navštivte také skalní město na Ostaši a Kočičí skály nebo nedaleké Broumovské stěny. V Broumově stojí za zmínku barokní klášter, který je národní kulturní památkou.

Více informací
Adršpašské skály
Adršpašské skály
Adršpašské vodopády
Adršpašské vodopády
Zřícenina skalního hradu Adršpach
Zřícenina skalního hradu Adršpach