Přijeďte si odpočinout do kouzelné přírody Moravského krasu. Hotel U Tří volů *** a Porčův Mlýn nabízí stylové ubytování v pokojích Deluxe, ale také chutnou polopenzi a nespočet míst k relaxaci. Po dni stráveném výlety, bruslením nebo lyžováním se dokonale uvolníte ve vnitřním bazénu a parní sauně.

O ubytování

Hotel U Tří volů *** a Porčův Mlýn se nachází v malebné vesničce Býkovice nedaleko jihomoravského města Blansko. Přijeďte si užít pohodový pobyt, moderní ubytování i odpočinek ve wellness.

Mírně kopcovitá krajina je ideální pro turistiku a výlety na kolech. Cyklotrasa vedoucí přímo kolem ubytování vás zavede například do nedalekého městečka Černá Hora (3,5 km), kde můžete navštívit muzeum pivovarnictví. Parádními cíli jsou také nádherný zámek Rájec nad Svitavou (10 km), zámek Lysice (4 km) a zámek Kunštát s úchvatnou zámeckou zahradou. Překrásné výhledy budete mít z nedalekých rozhleden : Žernovník (5 km), Malý Chlum (7 km) a Spešovské rozhledny (8 km).

Daleko to nebudete mít ani do nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě – Moravského krasu (20 km). Z více než 1 100 jeskyní jich můžete několik navštívit. Mezi přístupné jeskyně Moravského krasu patří Punkevní jeskyně (26 km), Sloupsko-šošůvské jeskyně (19 km), jeskyně Balcarka (24 km), Kateřinská (21 km) a jeskyně Výpustek (26 km). Ze dvou vyhlídkových můstků si můžete prohlédnout také 138,5 m hlubokou propast Macocha (26 km).

Vstupní branou do Moravského krasu je město Blansko (13 km). Dominantou města je zámek Blansko (14 km), v jehož prostorách je k vidění expozice Muzea Blanenska, které se jako jediné v Česku specializuje na dějiny železářství od pravěku po současnost. Milovníkům technických památek zase doporučujeme navštívit huť Klamovka.

Během zimy si pobyt zpestřete lyžovačkou ve Ski areálu Olešnice na Moravě (20 km) nebo bruslením na kluzišti v Lysické oboře (4 km). Za letním osvěžením vyrazte na koupalište Lysice (4 km) nebo do aquaparku Blansko (14 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete buď v Hotelu U Tří volů ***, nebo v Porčově Mlýně. Ať už zvolíte jakýkoliv typ ubytování, těšte se na maximální pohodlí.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe (Hotel U Tří volů ***) disponuje vlastní koupelnou a vybavením v podobě televize, WiFi připojení, psacího stolu a minibaru. Součástí je také balkon.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe (Porčův mlýn) poskytuje útulné ubytování ve stylovém prostředí historického mlýna. Pokoje jsou laděny do červené, nebo modré barvy a je v nich k dispozici WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Součástí balíčku je polopenze podávaná v budově hotelu U Tří volů (cca 400 m od Porčova mlýna). Každé ráno pobytu na vás budou čekat švédské stoly s vydatnou snídaní ve formě bufetu. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku a večer se můžete těšit na servírované dvouchodové večeře s možností výběru z menu.

Kde budete relaxovat?

Zábavu i odpočinek na vás čeká u vnitřního bazénu s protiproudem, masážními tryskami a chrličem. K dispozici je také parní sauna a dopřát si dokonce můžete i masáž.

Hotel U Tří volů *** a Porčův Mlýn

Hotel U Tří volů *** a Porčův Mlýn

Býkovice 30 , Lysice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
60 m
Sjezdovka
25 km

Tipy na výlet

Moravský kras

Moravský krasTip na výlet

Pokud máte rádi krásnou přírodu, jeskyně a spoustu dalších atrakcí, chráněná krajinná oblast Moravský kras je to pravé místo pro vás. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se můžete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Jaká další místa navštívit v Moravském krasu?

  • Kateřinská jeskyně
  • Jeskyně Balcarka
  • Sloupsko-šošůvské jeskyně
  • Nevynechejte ani Býčí skálu, jeskyni Výpustek, Josefov - Františčinu huť nebo Mariánský chrám ve Křtinách.

Vydejte se také na výlet do okolí - na rozhlednu Babí lom, zámek v Lysicích s překrásnými zahradami nebo zámek Letovice. Milovníky piva potěší návštěva Muzea pivovarnictví v Černé Hoře. K relaxaci je ideální aquapark v Blansku nebo v Kuřimi.

Více informací
Brno
Brno
Blansko
Blansko
Brněnské podzemí
Brněnské podzemí