Vydejte se na pobyt nedaleko Dvora Králové, ve kterém najdete vyhlášenou Zoologickou zahradu, ale i řadu dalších turistických lákadel. Ubytujte se v Penzionu Na Faře, kde vás čeká chutná snídaně, odpočinek ve vířivce a sauně i zábava během ping pongu. Navíc si tu můžete půjčit kola s 20 % slevou.

O ubytování

Penzion Na Faře najdete v Královohradeckém kraji v Dubenci. Jedná se o malou, ale kouzelnou vesničku s kostelem sv. Josefa, kaplí Bolestivé matky Boží a pomníkem obětem 1. světové války, kde si užijete pohodu podkrkonošského venkova. Na výlet se vydejte do Dvora Králové nad Labem (9,5 km), kde najdete vyhlášenou zoologickou zahradu s unikátním africkým safari. Vydat se můžete i do historického centra, které je plné kostelů, pomníků a nechybí ani muzeum a galerie. V létě zamiřte na Tyršovo koupaliště (8 km), k vodní nádrži Rozkoš (23 km), zámku Ratibořice (22 km) či do Babiččina údolí (22 km). Za návštěv rozhodně stojí také Braunův Betlém (5,5 km) a Kuks (11,5 km)

Kde budete spát?

Nově zrekonstruovaný areál nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Vybrat si můžete stylový pokoj v části staré farnosti, anebo turistický pokoj v nové přístavbě. Všechny pokoje jsou vybaveny manželským lůžkem, televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou. Žehličku a fén vám rádi zapůjčí na recepci. K dispozici je také farní apartmá v historickém stylu a s barokními kamny.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s originálním barokním interiérem si skvěle pochutnáte. Těšte se na tradiční pokrmy i moderní světovou kuchyni připravovanou z čerstvých lokálních surovin. Nechybí ani útulný salonek vybudovaný v prostorách bývalých koňských stájí.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci poslouží wellness centrum s vířivkou a infrasaunou, která zlepšuje funkci krevního oběhu a tiší bolest kloubů. Užít si můžete i jednu z exotických masáží, co třeba thajskou či havajskou?

Něco navíc

Ve velké herní místnosti se zabaví děti i dospělí. Zahrajte si kulečník, fotbálek nebo stolní tenis. V hotelu vám také rádi zapůjčí jízdní kola.

Penzion Na Faře

Penzion Na Faře

Dubenec 1 , Dubenec
Česká republika

777 137 344

info@penzionnafare.cz

Check In
14:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
21 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
20 km

Tipy na výlet

ZOO Dvůr Králové

ZOO Dvůr KrálovéTip na výlet

Všichni milovníci zvířat a rodiny s dětmi určitě znají vyhlášenou Zoo s tím pravým africkým safari. V Zoo Dvůr Králové vás čeká více než 2300 druhů zvířat. Park se proslavil chovem nosorožců, najdete zde největší skupinu žiraf chovanou mimo Afriku, pavilony pro šimpanze, okapi, šelmy či slony a další zvířata africké savany.

Jaké je největší lákadlo této ZOO?

Jedná se o Africké safari Josefa Vágnera a Lví safari, které nabízí možnost vydat se projížďkou mezi volně se pohybující zvířata. Na výběr, jak se na cestu vydat, je ze tří možností - vlastním autem, Afrika truckem nebo Safaribusem. Součástí jízdy Afrika truckem i Safaribusem je zajímavý a zábavný výklad. Trasa měří přibližně 5 kilometrů. Můžete pozorovat zebry, žirafy, antilopy a za speciální branou na vás čeká téměř kilometrová cesta lvím safari.

Pro odvážlivce je připravené i večerní safari, lanový park nebo možnost vyzkoušet si roli ošetřovatele v ZOO. Tak neváhejte a objevujte zvířecí říši pěkně z blízka.

Více informací
Hradec Králové
Hradec Králové
Babiččino údolí v Ratibořicích
Babiččino údolí v Ratibořicích
Pardubice
Pardubice