Ubytujte se v pěkném Hotelu Golden Golem *** v klidné části Prahy a vyrážejte za památkami nejen do centra, ale i do okolí. Čekají vás bohaté snídaně, 25% sleva do restaurace na obědy i večeře. Děti potěší hrací koutek.

O ubytování

Hotel Golden Golem *** se nachází ve velmi klidné městské části Praha 8-Březiněves. Najdete jej na pozemku bývalé zemědělské usedlosti, což mu dodává jedinečnou komorní atmosféru. Cesta k památkám v centru naší stověžaté metropole vám z této okrajové části Prahy zabere cca 20 minut.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 12 klimatizovaných pokojů v historickém stylu. Pořádně se na objevování Prahy vyspíte díky loukoťovým postelím s nadýchanými peřinami z husího prachového peří a z oken pokoje budete mít výhled na svěží zeleň a část Prahy.

Dvoulůžkový pokoj Twinje vybavený dvěma oddělenými jednolůžky, televizí, pracovním stolem a trezorem. Součástí pokoje je nová koupelna s fénem a nechybí WiFi připojení.

Dvoulůžkový pokoj Double je oproti variantě Twin trochu větší a najdete v něm komfortní manželskou postel. Zbytek vybavení je stejný, nepostrádá ani novou koupelnu, WiFi připojení či televizi.

Třílůžkový pokojnovou koupelnu s fénem a k jeho vybavení patří manželská postel a samostatné jednolůžko, TV, pracovní stůl, trezor a WiFi připojení.

Čtyřlůžkový pokoj je ideální variantou pro rodiny nebo skupiny přátel. K dispozici budete mít manželské lůžko a dvě oddělené postele, televizi, pracovní stůl, WiFi připojení, trezor a novou koupelnu s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Golemův restaurant oceníte kromě milé obsluhy a vynikajících bufetových snídaní také jedinečnou ručně malovanou výzdobu z rudolfinského období.

Cestujete s dětmi?

V hotelu je k dispozici dětský koutek i hřiště.

Hotel Golden Golem ***

Hotel Golden Golem ***

Na Hlavní 21/71 , Praha-Březiněves
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
50 m
Aquapark
28 km

Tipy na výlet

Vánoční trhy v Praze

Vánoční trhy v PrazeTip na výlet

Vánoční atmosféra v době adventu je jedna z nejkrásnějších věcí na Praze. Pokud míříte do hlavního města v tomto období, rozhodně navštivte Staroměstské náměstí, dejte si horký trdelník a svařené víno a počkejte do setmění, až bude vše zářit. Po celou dobu vánočních trhů se navíc můžete těšit i na hudební program.

Praha
Praha
Karlův most
Karlův most
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha