Dopřejte si dokonalý pobyt v parádním 4* Hotelu Aqua Marina přímo v centru Karlových Varů. Kromě komfortních pokojů se těšte na chutnou polopenzi, kávu se zákuskem, neomezený vstup do wellness centra s bazénem a saunami, ale také na řadu procedur. Co třeba masáž či pivní/vinná koupel?

O ubytování

Hotel Aqua Marina **** se nachází na břehu říčky Teplá v srdci lázeňské zóny Karlových Varů. Stačí přejít některý z nedalekých mostů a ocitnete se přímo na hlavní kolonádě. Přes Mlýnskou (100 m) a Tržní kolonádu (300 m) se dostanete až na Vřídelní kolonádu (400 m) se slavným pramenem Vřídlo. Pokračovat pak můžete až k ikonické budově grandhotelu Pupp (1 km), od kterého je možné vyjet lanovkou na krásnou Dianinu rozhlednu (2 km). Úchvatný výhled na celé lázeňské město se vám naskytne také z dalších vyhlídek jako Jelení skok (500 m) nebo Tři kříže (2 km).

Miovníci nejznámějšího českého likéru by neměli vynechat návštěvu Muzea Jana Bechera (1,4 km) a galerie v Becherově vile (600 m). Děti si zase užijí prohlídku Motýlího domu Papilonia (2,2 km). Originální dárky pro své blízké pořídíte ve sklárně Moser (2 km), kde si můžete prohlédnout i zajímavou sklářskou expozici.

Během zimy si v okolí Karlových Varů užijete i zimní sporty. Na lyže se vydejte do ski areálů na Božím Daru (27 km), na Klínovci (30 km) nebo v Jáchymově (22 km). Krásy místní přírody můžete objevovat také na mnoha upravovaných běžeckých trasách.

Kde budete spát?

Ve všech typech pokojů najdete nábytek z masivu, LCD televizi, postel typu king size, WiFi připojení, psací stůl a dalším vybavení.

Pokoj Deluxe s balkonem ke kolonádě nabízí komfortní ubytování s prostorném pokoji s velkou postelí typu king size a divanem. Spousta místa je také v koupelně s vanou. Z balkonu pokoje budete mít překrásný výhled na karlovarskou kolonádu.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na kolonádu disponuje velkou postelí, čajovým servisem a vlastní koupelnou.

Dvoulůžkový pokoj na první pohled zaujme tichým a klidným prostředím, ve kterém se vám bude dokonale relaxovat.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci hotelu Aqua Marina si každé ráno pochutnáte na bohaté bufetové snídani s pestrou nabídkou teplých i studených jídel a nápojů. Během dne si můžete dle vlastních chutí a preferencí objednávat pokrmy ze stáléhom jídelního lístku. Dokonalým zakončením dne pak bude večeře formou menu, v rámci které jsou v nabídce každý den čtyři hlavní jídla, dvě polévky a velké množství příloh. K dispozici je salátový bar a nechybí samozřejmě ani sladká tečka v podobě výtečného dezertu. Na vynikající kávu, zákusek a lehké občerstvení vyražte do lobby baru, jehož součástí jsou dvě venkovní zahrádky.

Kde budete relaxovat?

Ničím nerušený odpočinek na vás čeká ve wellness centru, kde najdete vnitřní bazén, relaxační zónu a také finskou a parní saunu. Přímo v hotelu si můžete dopřát pestrou škálu masáží a léčebných procedur jako například koupele, zábaly, lyfodrenáž či oxygenoterapii.

Hotel Aqua Marina ****

Hotel Aqua Marina ****

Vřídelní 79/3 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 380 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
0,9 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Mlýnská kolonáda
Mlýnská kolonáda
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera