Víno, ženy, zpěv. A samozřejmě pálenka a moravské dobroty. To vše vás čeká v Penzionu V Zahraničí v Bořeticích, který leží v areálu 290 vinných sklepů. V ceně je chutná polopenze. První večeři zpestří hudba a Bořecká losovačka, druhou pak neomezená konzumace sudového vína či buráčku.

O ubytování

Penzion V Zahraničí leží ve svobodné spolkové republice Kraví Hora - státu, kde je moc soustředěna do stejných rukou jako vinná réva. Penzion leží přímo v areálu 290 vinných sklípků, vaše první výletní kroky tedy určitě musí směřovat minimálně do jednoho z nich. Ve vzdálenosti 1,5 km se nachází areál, který nabízí lyžařský vlek, koupaliště, paintballové hřiště a bobovou dráhu. Pokud toužíte po delším výletě, určitě se stavte do Hustopečí s mandloňovým sadem (10 km), Lednicko-valtického areálu (20 km) a CHKO Pálava (20 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlných dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 75 lůžek. V každém najdete televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci zdobené originálními moravskými freskami si pochutnáte na tradičních krajových specialitách, třeba na pečeném kolínku, zabíjačce a uzeném. Každé ráno se těšte na snídani formu bufetu - nechybí polévka, uzeniny, sýry, ovoce, jogurty. K servírovaným večeřím si nezapomeňte dát místní víno.

Něco navíc

Samozřejmostí je vinný sklípek. Během léta je k dispozici venkovní pergola, kde si užijete grilovačku, živou muziku i burčák či slivovici.

Penzion V Zahraničí

Bořetice 484 , Bořetice, Kraví Hora
Česká republika

+420 602 730 310

info@penzionkravihora.cz

Check In
16:00 - 19:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 25 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,7 km
Aquapark
33 km
Sjezdovka
2,1 km

Tipy na výlet

Jižní Morava Tip na výlet

Jižní Morava je regionem mnoha podob. Její metropolí je Brno, ale najdete zde také malé moravské Toskánsko, tajemnou krasovou oblast, světově nejrozsáhlejší parky Lednicko-valtického areálu, vinařskou Pálavu či folklorní Slovácko - a to ještě ani není všechno.

Co lidé na jižní Moravě navštěvují nejčastěji:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Co by vám ale rozhodně také nemělo ujít:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámek Slavkov u Brna a Mohyla míru
  • Westernové městečko Boskovice
  • Zámek Mikulov

A mnoho a mnoho dalšího. S dětmi můžete například vyrazit do pohádkového podzemí ve Znojmě či DinoParku ve Vyškově. Pokud si ale jedete na jižní Moravu od dětí trochu odpočinout, rozhodně nezapomeňte navštívit vinné sklepy ve Valticích či v Hustopečích (a ochutnat proslulou hustopečskou mandlovici).

Více informací
Lednicko-valtický areál
CHKO Pálava
Aqualand Moravia