Chcete si dopřát opravdu jedinečný pobyt ve 100% souladu s přírodou a užít si dostatek klidu od ruchu města i internetu? Vydejte se do jižních Čech. Nedaleko Orlické přehrady a hradu Zvíkov se tu uprostřed lesů ukrývá nádherný Baráček na stromě. Dvě děti do 15 let mají pobyt na přistýlce zdarma.

O ubytování

Baráček na stromě najdete ve vesničce Zbonín v okrese Písek, tedy v jižních Čechách. Užijete si tu dostatek soukromí a klidu od ruchu velkoměst. Internet tu nenajdete, za to vás však čeká nádherný výhled do přírody a na okolní lesy. Jen 250 m od baráčku najdete Orlickou přehradu, o kousek dál pak řadu krásných památek. Co třeba hrad Zvíkov (2,5 km), zámek Orlík (12 km), Schwarzenberská hrobka (13,5 km), zážitkový park Zeměráj (20 km) a krásné město Písek (20 km) s proslulým kameným mostem a nedalekou rozhlednou Jarník?

Kde budete spát?

Celý baráček voní dřevem a je útulně zařízený. Najdete tu pohodlnou manželskou postel a dvě samostatná lůžka, na pobyt tedy můžete vyrazit i s dětmi. K zahřátí pak poslouží romantická krbová kamna. Nechybí ani malá kuchyňka s plynovým vařičem, varnou konvicí a nádobím, takže si snídaně, obědy i večeře můžete dopřát přímo tady. Sníst si je můžete dle počasí buď u stolu uvnitř baráčku, anebo si jídlo užijte na terase s parádním výhledem. Samozřejmostí je i vlastní koupelna (sprchový kout, umyvadlo a toaleta), kterou najdete jen pár kroků od baráčku.

Na čem si pochutnáte?

Stravování si můžete obstarat vlastní, v baráčku je k dispozici malá kuchyňka. V blízkosti je také několik skvělých restaurací.

Kde budete relaxovat?

Relaxovat tu můžete na venkovní terase s posezením, anebo se zavěste do hamaky. Využít můžete také houpačku. K dispozici máte také ohniště s připraveným dřívím.

Baráček na stromě

Zbonín 45 , Zbonín - Varvažov
Česká republika

724720994

baraceknastrome@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
20 km
Vzdálenost od jezera
0,3 km
Zastávka
3,5 km
Sjezdovka
30 km

Tipy na výlet

Orlická přehrada Tip na výlet

Orlická přehrada neboli vodní nádrž Orlík je součástí Vltavské kaskády a přehrazuje tok řeky Vltavy v okrese Příbram. Svůj název dostala podle hradu, který se původně tyčil nad hlubokým údolím Vltavy a který se dnes, už jako zámek Orlík nad Vltavou, nachází jen pár metrů od vodní hladiny přehrady. Svým objemem zadržené vody je Orlík největší nádrží v České republice.

Kromě vodní dopravy slouží přehrada také jako rekreační středisko se spoustou přírodních i kulturních zajímavostí v okolí.

Navštivte třeba hrad Zvíkov, odkud je krásný výhled na soutok Vltavy s Otavou, Podolský most, kde se při nízkém stavu vody odkrývají základy nejrůznějších staveb, nebo jeden z 13 kempů s plážemi, kde si můžete kromě koupání také zasurfovat nebo si zapůjčit loďky či šlapadla.

Více informací
Tábor
Písek
Ski Moninec