Vysočina je krásná oblast, která stojí za návštěvu. Ubytujte se v Hotelu Skalský Dvůr ***, který leží u vstupu do CHKO Žďárské vrchy a také u břehu Skalského rybníka. Těšte se na komfortní pokoje, snídaně formou bufetu, ale i na relaxaci v bazénu a zážitkovou kartu Koruny Vysočiny. Líbit se tu bude také dětem, senioři zase mohou využít zvýhodněnou cenu pobytu.

O ubytování

Hotel Skalský Dvůr *** se nachází uprostřed malebné vysočinské krajiny plné luk a lesů. Přímo před hotelem se rozprostírá Skalský rybník, který nabízí možnost koupání, rybaření i projíždění na lodičkách. Okolí hotelu je jako stvořené pro výlety pěšky i na kole po mnoha turistických trasách. Vydejte se například do nádherné CHKO Žďárské vrchy (20 km) či do Přírodního parku Svratecká hornatina (12 km). Během svého pobytu můžete navštívit také monumentální hrad Pernštejn (20 km), zříceninu hradu Zubštejn (12 km), či památku UNESCO – poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře (22 km). Spoustu zábavy si užijete ve westernovém městečku Šiklův mlýn (15 km) či v zábavním Centru Eden v Bystřici pod Pernštejnem (11 km). Za zmínku stojí také unikátní Lesní bar u víly Helenky (20 minut pěšky od hotelu) a Luční bar u dráčka Poplety.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s krásným výhledem do přírody. Kromě pohodlných postelí v pokoji najdete WiFi připojení a televizi. Součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu začnete vydatnou snídaní ve formě bufetu. Pokud vás přes den přepadne hlad či chuť na něco dobrého, je možné objednávat z jídelního lístku hotelové restaurace. Součástí restaurace je letní terasa a zimní zahrada. Svůj oblíbený nápoj či vynikající kávu si můžete dát v denním baru.

Kde budete relaxovat?

Po dni stráveném na výletech přijde vhod odpočinek u krytého bazénu s protiproudem. Prohřát tělo je možné v sauně. Dopřát si můžete také příjemnou masáž.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je k dispozici dětský koutek a hřiště v zahradě vybavené prolézačkou, houpačkou a trampolínou. Nechybí ani skákací hrad a možnost zapůjčení her či omalovánek. Pro nejmenší hosty jsou tu dětské židličky, podesedáky, přebalovací pult a možnost ohřevu kojenecké stravy.

Něco navíc

Užijete si tu bohaté sportovní vyžití. K dispozici jsou tenisové a volejbalové kurty, půjčovna lodiček a kol, ale také stolní tenis, kulečník, fotbálek, šipky a ruské kuželky.

Hotel Skalský Dvůr ***

Lísek 52 , Lísek
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od jezera
100 m
Zastávka
100 m
Aquapark
15 km
Sjezdovka
10 km