Kam se vydat za vínem? No přece na jižní Moravu a nejlépe rovnou do Znojma. V Penzionu a vinařství Dobrovolný vás čeká nejen ubytování, ale také polopenze, prohlídka vinných sklípků i ochutnávka vín se studeným občerstvením.

O ubytování

Penzion a vinařství Dobrovolný je součástí uličky Modrých sklípků v Novém Šaldorfu, která je jedním z nejmalebnějších míst na Znojemsku. Penzion se nachází přímo nad třemi vinnými sklípky. Lokalita je ideální pro výlety pěšky i na kole. Centrum Znojma s krásným hradem je vzdáleno pouze 5 km. Prozkoumat zde můžete tajemné znojemské podzemí, jehož chodby a sklepy tvoří nejrozsáhlejší podzemní komplex v Česku. V Louckém klášteře (2,5 km) najdete obří vinné sklepy a muzeum vinařství. Skvělé podmínky pro koupání nabízí vodní nádrž Vranov (25 km), která se řadí mezi nejteplejší přehrady v České republice.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném WiFi připojením a s vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu si vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se podávají večeře s možností výběru z menu. Přímo ve vinařství je možné za příplatek zajistit degustaci vína s občerstvením.

Penzion a vinařství Dobrovolný

Penzion a vinařství Dobrovolný

Růženy Svobodové 2463/22 , Znojmo
Česká republika

603889022

vinarstvi.dobrovolny@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,1 km

Tipy na výlet

Znojmo

ZnojmoTip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací
Znojemský hrad
Znojemský hrad
Znojemské podzemí
Znojemské podzemí
CHKO Pálava
CHKO Pálava