Vydejte se na pobyt do Františkových Lázní a ubytujte se přímo v centru města v Lázeňském Hotelu Sevilla ***. Protože má hotel vlastní wellness centrum můžete se těšit na bazén, vířivku, saunu a také na různé léčebné procedury. V ceně je třeba pivní koupel, relaxační masáž či zábal s vůní dle vašeho výběru. Čeká vás i chutná polopenze.

O ubytování

Hotel Sevilla *** najdete v jednom z měst lázeňského trojúhelníku - přímo v samotném centru Františkových Lázní. Během několika minut tak dojdete ke všem krásným místům a památkám jako jsou Luisin, Sluneční a Františkův pramen, Nová kolonáda, socha Františka nebo Labutí jezírko.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním pokoji s televizí, šatní skříní, ledničkou, minibarem, sejfem a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají navíc balkon či terasu. Zapůjčit si můžete fén, župan i pantofle.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se můžete těšit na bufetové snídaně, večeře jsou servírované a vyberete si je vždy ze 3 jídel. Kromě hlavního chodu si pochutnáte také na polévce a salátu ze zeleninového bufetu.

Diabetická a vegetariánská strava jsou k dispozici na vyžádání, předchozí rezervace je nutná u bezlepkových potravin.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru vás čeká bazén s protiproudem, vířivka a také finská sauna. Vyzkoušet můžete i různé léčebné a rehabilitační procedury. Co si třeba dopřát některou z masáží, perličkovou nebo uhličitou koupel, oxygenoterapii, slatinný či parafínový zábal?

Lázeňský Hotel Sevilla ***

Máchova 3 , Františkovy Lázně
Česká republika

+420 723 020 203

hotel.sevilla@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 80 Kč/noc.

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
13 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,8 km

Tipy na výlet

Františkovy Lázně Tip na výlet

Zdejší prameny a jejich léčivé účinky byly známé už ve středověku. Nejstarším využívaným je Františkův Pramen. Po roce 1865 pak Františkovy Lázně získávají status jedněch z nejvyhledávanějších evropských lázní. Dnes vás město díky tomu okouzlí šachovnicovým půdorysem a krásnými empírovými a klasicistních budovami. Kromě kolonády a nádherných parků, vyhlídkových věží nebo městského muzea, si nenechte ujít ani známou sochu malého chlapečka s rybou - zdejší symbol plodnosti.

Prameny se používají k pitné kůře, ke koupelím, irigacím a inhalacím. Jsou účinné na nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti a další.

Co byste při návštěvě Františkových Lázní neměli minout:

  • Aquaforum Františkovy Lázně
  • Národní přírodní rezervace SOOS
  • Městské muzeum Františkovy Lázně
  • Lesopark Amerika
Více informací
Aquaforum Františkovy Lázně
Prameny ve Františkových Lázních
Slavkovský les